برای تلفن های موبایل از سینما

پس از برنده جایزه اسکار فیلم کره جنوبی انگل است که طعم های نجومی اجازه دهید من بحث در مورد یک تجربه شخصی است. من چسب به طرح فیلم و زیر عنوان. و همیشه من نیز با توجه به این سابقه و هدف نمره. ناگهان چند دقیقه قبل از (ناخواسته) تنفس من تمام توجه معطوف به یک زیبا و کشش طولانی از موسیقی است.

افزایش روایت

به نظر می رسید به عنوان من می دانستم که لحن اما نمی تواند کاملا آن محل است. بسیار از آن در قرن 18 سبک باروک و می توانست توسط باخ هندل یا ویوالدی. آن درنگ به عنوان یک earworm و آن را تنها پس از چک کردن Spotify بعد که من آن را کشف شد ‘کمربند ایمان” یک لحن اصلی توسط یونگ Jaeil که تشکیل شده این فیلم نمره. تا حد زیادی بر اساس کلاسیک غربی روش انگل دارای یکی از قدرتمند ترین موسیقی متن در زمان های اخیر. محرومیت یک بخش از تجارت را در اپرا سریا Rodelinda از آن اصلی است. به اندازه کافی عجیب, در حالی که این فیلم رو همه بزرگ اسکار Jaeil موسیقی نبود حتی نامزد شده است. است که می گویند که Hildur Guonadottir که صعود یک کلاچ از جوایز برای بذله گو بود و کمتر درخشان در هر راه. او ویولن سل-محور ‘, حمام, رقص’ و ترحم پر ‘شکست دلقک” بود همان اثر خیره کننده.

فراخوان فوری

این نیست تجربه های جدید. اغلب قبل از, برخی از قطعات از موسیقی های بدون کلام در یک فیلم موفق شده اند در مصرف بیش از حواس من. به تازگی این اتفاق افتاده با توماس نیومن کوبه ای-سنگین ‘تا پایین سنگر’ در آغاز فیلم جنگ 1917. چند سال پیش استیون قیمت گرانش عنوان لحن آن با انفجار ناگهانی فریاد می زند. Alexandre Desplat را ‘ماموریت’ از Argo و استفاده مناسب از بتهوون در سخنرانی پادشاه خیره کننده بود. هانس زیمر را ‘S. T. A. Y.’ از بین ستاره ای توسط یک گیج گوش دادن با آن چشمگیر ساخت و کلینت منسل اقتباس از چایکوفسکی دریاچه قو در Black Swan فوق العاده بود. Ludovic Bource موسیقی به معنای واقعی کلمه بود فقرات از فیلم سکوت هنرمند.

در میان محبوب و کرایه وجود دارد آهنگ از داستان عشق, The Godfather, جنگ ستارگان, فک تایتانیکاز جیمز باند و پلنگ صورتی و آلفرد هیچکاک و فیلم و وسترن اسپاگتی مانند خوب و بد و زشت. مخاطبان جهانی بلافاصله دیپلم موسیقی با فیلم روایت و شخصیت.

عاطفی جلو

موسیقی بی کلام این قدرت افزایش تجربه سینمایی و ما شاهد این اتفاق در سینمای هند بیش از حد. در کتاب خود, شما, موسیقی, موسیقی روانشناس ویکتوریا ویلیامسون مذاکرات چگونه یک فیلم را موسیقی می تواند در مورد داستان عاشقانه کمک به واکنش نشان دادن به احساسات مختلف منجر به اشک و یا به سادگی پیدا کردن معنا در رابطه با طرح.

در حالی که تماشای یک فیلم ترسناک به عنوان مثال برخی از مردم تمایل به بستن چشم خود را به طور منظم. با توجه به Williamson بخش دیگری خواهد پوشش گوش خود را. دلیل این است که بسیار احساسی موسیقی است که به احتمال زیاد به تاثیر در آمیگدال بخشی از مغز است که باعث فعالیت ما به سیستم عصبی سمپاتیک. ویلیامسون می گوید: موسیقی غم انگیز می تواند منجر به نوستالژی اغلب مربوط به شکستگی و یا از دست دادن یک دوست. او همچنین از نحوه آهنگسازان فیلم استفاده از leitmotifs یا موضوعات تکراری برای کمک به بینندگان مربوط به یک شخصیت خاص کلاسیک نمونه هایی که جیمز باند و فیلم سوپرمن.

دوم کمانچه

سوال این است که چگونه بسیاری از بینندگان در واقع جذب موسیقی متن فیلم در ارتباط با یک فیلم, مگر اینکه آنها آشنا هستند با یک لحن. یکی فرض نوازندگان مهندسین صدا و پرشور هنردوستان خواهد پرداخت توجه به پیچیدگیهای چون خود تحلیلی رویکرد متفاوت کار می کند.

اما در مورد اکثر این امر در بهترین حالت یک سطحی و موقت تجربه اگر در همه.

چند فیلم نمرات در دسترس هستند در جریان سیستم عامل اما تنها تعداد کمی از آنها را بررسی کنید مگر اینکه آنها را تغزلی آهنگ. بسیاری به یاد داشته باشید Celine Dion است تایتانیک آهنگ My Heart Will Go On’ اما بقیه فیلم ها موسیقی بود و فراموش شدنی. در پست-مشاهده بحث های فیلم علاقمندان صحبت از طرح, اجرای, فیلمبرداری, گفت و گو, ویرایش و فیلمنامه و اغلب پس زمینه نمره نقش دوم کمانچه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>