آفریقای جنوبی دارای عصب ضربان انگلستان

آفریقای جنوبی مورد برگزار عصبی خود را به ارائه یک ناراحت شش ویکت پیروزی بر انگلستان در زنان Twenty20 جام جهانی در پرت در روز یکشنبه.

این Proteas ساخته شده اند اوایل در حال اجرا در گروه B همراه با غرب هند که ضرب و شتم تازه واردان تایلند در روز شنبه. تنها دو نفر از هر یک از دو تیم گروه های واجد شرایط برای مرحله حذفی را.

تعقیب متوسط 124, آفریقای جنوبی, به نظر می رسد در کنترل در 90 به صورت یکی در بیش از 16 قبل از بازی تبدیل شده با این درها از کاپیتان Dane van Niekerk (46) و Marizanne Kapp (38) در جانشینی سریع.

نیاز نه اجرا کردن نهایی بیش از مینیون du Preez بود قهرمان با شش خاموش سومین توپ از کاترین فشار قبل از ضربه زدن به برنده شدن اجرا می شود با یک مرز است.

آن را دربسته در محیط عملکرد چشمگیر از آفریقای جنوبی پس از van Niekerk تصمیم به کاسه توجیه گردید که او را دقیق حمله محدود انگلستان به 123 هشت در 20 اور.

کاپیتان هم برداشت دو برای 20 در چهار اور درآمد او Player-of-the-بازی جایزه.

انگلستان دستبند شد با نظم بولینگ تا زمانی که ناتالی Sciver (50) معنادار در باطن از نوبت.

نمرات:

انگلستان 123/8 در 20 اور (ناتالی Sciver 50; Ayabonga Khaka 3/25) از دست داد به آفریقای جنوبی 127/4 در 19.4 اور (Dane van Niekerk 46, Marizanne Kapp 38). Player-of-the-مسابقه: van Niekerk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>