آفریقای جنوبی رکورد بیشترین روزانه COVID-19 عفونت یک روز قبل از کاهش مستند بافندگی

تعداد COVID-19 موارد در آفریقای جنوبی رسید گذشته 5,000-علامت روز پنج شنبه پس از آن ثبت بالاترین تک-بعد پرش فقط یک روز قبل از کشور راه اندازی شد و به تدریج به سهولت آن بیش از یک ماه در سراسر کشور مستند.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت که وجود داشته است 73 درصد افزایش روزانه در تایید COVID-19 عفونت با 354 جدید, موارد مصرف کل به 5,350.

نیز وجود دارد 10 مرگ و میر یک شبه بالا بردن مجموع تلفات به 103.

همچنین بخوانید: چین در میان سکوت جهانی خواستار به آفریقا بدهی

وزارت بهداشت نسبت به این آمار و ارقام به تناسب افزایش تعداد تستهای انجام شده است.

“تعداد کل آزمایش های انجام شده تا به امروز است 197,127 که 11,630 انجام شد در 24 ساعت گذشته. این بالاترین تعداد آزمایشات انجام شده در یک دوره 24 ساعته به نمایندگی از 66 درصد افزایش نسبت به روز قبل را شمارش. علاوه بر این ما نیز ثبت بالاترین COVID-19 نتیجه مثبت عملکرد از یک چرخه 24 ساعته از تست در 3 ٪ ، ” بیانیه ای گفت:.

این گروه همچنین ابراز نگرانی کرد که تعداد موارد جدید در کیپ غربی استان تا به حال تقریبا دو برابر از 133 به 264.

همچنین بخوانید: Coronavirus | آفریقا می توانید ببینید 300,000 مرگ و میر در این سال در بهترین سناریو می گوید: U. N. گزارش

“در 24 ساعت گذشته کیپ غربی کمک به 75 درصد از کل موارد جدید در سراسر کشور در حالی که تنها کمک 30% از کل آزمون بیش از مدت مشابه. این در مورد روند باید ما را وادار به برنامه ریزی برای حمایت های بیشتر به منظور اعزام به این استان برای کمک به مهار گسترش COVID-19. استان خواسته شده است به استخدام پرسنل اضافی و 30 کوبا پزشکان نیز ارسال می شود به منظور تقویت ظرفیت منابع انسانی” در بیانیه ای گفت:.

200 پزشک از کوبا که وارد آفریقای جنوبی روز دوشنبه در حال حاضر در قرنطینه قبل از اعزام به کمک محلی پرسنل پزشکی در سراسر کشور است.

آفریقای جنوبی بوده است در طولانی مدت 45 روز ملی مستند است که به پایان می رسد در روز پنج شنبه.

از مارس 1, کشور خواهد شد و در فاز 4 مستند که در طی آن وجود خواهد داشت تغییرات جزئی عمدتا اجازه می دهد غذا آماده تحویل و فروش سیگار که هر دو قبلا ممنوع است.

برخی از صنایع خواهد بود و مجاز به تدریج شروع دوباره عامل با سخت محدودیت در مورد تعداد کارگران اجتماعی فاصله و PPE در دسترس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>