جنوب هند تظاهرات سازمان یافته توسط مدرس موتور ورزشی باشگاه که دو برابر به عنوان دور باز از FIA آسیا-اقیانوس آرام رالی قهرمانی و ملی مسابقات قهرمانی رالی (4 چرخ) برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در چنای از مارس 20 تا 22.

این رویداد خواهد شد به شدت مطابق با پزشکی و مشاوره های مسافرتی صادر شده توسط دولت هند با توجه به رئیس رویداد ویکی Chandhok.

Chandhok است که رئیس جمهور از APRC کار گروه گفت: “به تکرار هفته آینده جنوب هند تجمع بسیار زیادی بر روی عنوان هر برنامه. ما از نزدیک وضعیت را ناشی از COVID-19 گسترش در سطح جهان و با توجه احتیاطی به عنوان در هر مورد دستورات لازم از اتحادیه و وزارت بهداشت.

 

“به عنوان رئیس این رویداد آن است که وظیفه من به اقامت در تماس با تیم ما و مشاوران پزشکی است که آنچه ما انجام می دهند. بدون تماشاگر خواهد بود و مجاز به تجمع HQ مناطق و هیچ تجمع مردم در یک محل مجاز خواهد بود.”

“ما همچنین ابلاغ به تمام شرکت کنندگان و مقامات و ذینفعان ترغیب آنها به تمام اقدامات احتیاطی را برای اقامت امن و سالم است.”

Chandhok گفت که APRC بخش خواهد بود به طور انحصاری برای اتباع هند از INRC که ثبت نام برای آن است.

“در نتیجه به دولت هند سفر مشورتی منع ورود اتباع خارجی به هند تا 15 آوریل و دیگر عوامل APRC دور در اینجا خواهد شد در رقابت با هند خدمه که نتیجه را یک فرصت برای برنده شدن یک FIA بین المللی جایزه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی