کره جنوبی و مصر گزارش افزایش ویروس موارد به عنوان محدودیت سهولت

Coronavirus عفونت در کره جنوبی و مصر افزایش یافته است نشان میدهد که چگونه این بیماری می تواند دوباره به عنوان محدودیت در کسب و کار و سفر برداشته می شوند.

مصر گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در روز شنبه. عفونت افزایش شد در برخی از ایالات آمریکا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند برای کسب و کار به بازگشایی با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی.

جهان شاهد بیش از 100 ، 000 به تازگی مورد تأیید هر روز با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر و دیگر کشورهایی که دچار زود از جمله کره جنوبی و ایتالیا و اسپانیا دیده می شود تعداد عفونت های جدید کاهش است. برزیل و هند و ایالات متحده و کشورهای دیگر در حال دیدن بزرگ را افزایش می دهد.

دولت کره جنوبی گزارش 34 بیشتر coronavirus موارد اضافه کردن به یک روند رو به بالا در عفونت.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 30 از موارد جدید در بیشتر سئول منطقه که در آن نیمی از کشور را 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

موارد جدید مرتبط شده اند به شب زنده داری موسسات خدمات کلیسا در مقیاس بزرگ تجارت الکترونیکی انبار و درب-به-درب فروشندگان.

مصر وزارت بهداشت اعلام کرد 1,677 جدید تایید موارد است. مصر جهان عرب را در پرجمعیت ترین کشور است و بالاترین coronavirus مرگ و میر. این کشور گزارش کرده است 1,484 مرگ و میر و 42,980 موارد تایید شده.

در ایالات متحده تعداد موارد جدید در جنوب غربی ایالت آریزونا افزایش یافته است و به بیش از 1 ، 000 در هر روز از کمتر از 400 زمانی که دولت را خاموش برداشته شد در اواسط ماه مه با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس.

فرماندار mlb نیست که نیاز به ساکنان آریزونا به پوشیدن ماسک در مکان عمومی, با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی در خارج از دولت است.

در جای دیگر صاحبان نوار در نیواورلئان در حال آماده شدن برای بازگشایی شده است. سان فرانسیسکو رستوران ها از سر صندلی در فضای باز در روز جمعه و کالیفرنیا دولت اجازه داده هتل ها, باغ وحش, موزه ها و آکواریوم برای بازگشایی شده است.

ایالات یوتا و اورگان به حالت تعلیق بیشتر بازگشایی اقتصاد خود را با توجه به افزایش موارد است.

در اروپا و فرانسه بالاترین دادگاه اداری حکومت شنبه که ویروس نگرانی دیگر توجیه ممنوعیت تظاهرات عمومی.

این شورا از دولت تصمیم گیری اجازه می دهد تا به صورت تظاهرات و راهپیمایی به عنوان طولانی به عنوان سلامت حمایت و مورد احترام هستند. رویدادهای باید اعلام کرد در پیشبرد به مقامات محلی و نه تلقی خطر ابتلا به نظم عمومی است.

حاکم آمد و به عنوان غیر مجاز در اعتراض به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی زخم در پاریس. پلیس متوقف شده بود حداقل 15,000 معترضان از یک راهپیمایی برنامه ریزی شده از طریق شهرستان روز شنبه با استناد به ویروس مربوط به محدودیت در هر تجمع بیش از 10 نفر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید