کره جنوبی دارای پارلمانی انتخابات در میان coronavirus همه گیر

کره جنوبی شروع به رفتن به پای صندوق های رای در روز شنبه برای انتخاب اعضای پارلمان با پوشیدن ماسک و دستکش های پلاستیکی به عنوان بخشی از سخت اقدامات ایمنی در یکی از اولین انتخابات ملی برگزار شد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اینجا کلیک کنید برای آخرین به روز رسانی در 15 آوریل سال 2020 است.

در مورد 14,000 مراکز رای دهی باز بود ساعت 6 صبح (0900 به وقت تهران) در سراسر کشور پس از ضد عفونی و رای دهندگان بودند نیاز به پوشیدن یک ماسک و یک چک دما پس از ورود. هر کسی که در دمای بالاتر از 37.5 سانتی گراد منجر شد به ویژه غرفه.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

همه رای دهندگان باید با استفاده از دست sanitser و دستکش های پلاستیکی در هنگام ریخته گری آراء و حفظ 1 متر فاصله بین هر یک از دیگر.

انتخابات تنظیم شده است برای تصمیم گیری کنترل پارلمان و شکل رئیس جمهور مون جائه در توانایی به فشار از طریق دستور کار خود در دو سال آخر دولت او از جمله شل تر سیاست های مالی با هدف ایجاد شغل و بالا بردن حداقل دستمزد و ادامه داد: re-تعامل با کره شمالی.

در سطح جهانی کره جنوبی یکی از اولین کشورها برای برگزاری یک انتخابات ملی پس از coronavirus همه گیری آغاز شد در حالی که بسیاری دیگر به تعویق افتاد آرا.

همچنین بخوانید: Coronavirus عفونت قطعا نه به اوج خود رسید و در عین حال: که

“من تا به حال نگرانی به انتخابات بود و نه به تاخیر افتاد اما داشتن به اینجا می آیند و دیده می شود برای خودم احساس کردم خوب است ما رای به عنوان برنامه ریزی شده و مردم با احتیاط بیشتر در مورد فاصله و دوری خود را حتی بیشتر” چوی Sun-hwa, 56 گفت: ایسنا در خارج از یک ایستگاه رای گیری در Hongje-dong مرکزی سئول.

ویروس موارد تحت کنترل

پس از دست و پنجه نرم کردن با اولین شیوع بزرگ در خارج از چین و کره جنوبی تا حد زیادی موفق به آوردن آن موارد تحت کنترل و بدون اختلالات عمده به لطف عظیم تست کمپین و فشرده تماس با ردیابی.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 27 جدید کروناویروس موارد در جمعه آوردن مجموع عفونت به 10,564. روزانه شمارش اتحاد ماند حدود 30 طی هفته گذشته بسیاری از آنها از خارج از کشور مسافران است.

اما مقامات هشدار داده اند که عفونت می تواند resurge در هر بار فراخوانی برای احتیاط ویژه در روز انتخابات.

همانطور که از ساعت 9 صبح (1200 GMT) میزان مشارکت بود 8% در حدود 0.9% امتیاز بالاتر از آخرین انتخابات پارلمانی در سال 2016 با توجه به ملی کمیسیون انتخابات. که شامل نزدیک به 27 درصد از 44 میلیون ثبت نام رای دهندگان که در زمان شرکت در رای گیری اولیه در آخر هفته گذشته.

در میان آنها حدود 2800 coronavirus بیماران برای آنها NEC مجاز رای گیری از طریق پست و راه اندازی ویژه مراکز رای دهی برای رای گیری اولیه.

بیش از 13000 خود در قرنطینه امضا کرده اند به رای خواهد بود و مجاز به انجام این کار پس از دیگر رای دهندگان ترک در 6 p. m. (2100 به وقت تهران)

مبارزات انتخاباتی به خود گرفته از نگاه های مختلف با نامزدها با پوشیدن ماسک و تداوم مشت به جای فشار دادن گوشت و تظاهرات انبوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>