کره جنوبی به دنبال گزارش در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت

کره جنوبی دولت در روز سه شنبه به دنبال رسانه های ایالات متحده گزارش گفت: رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در وضعیت شکننده بعد از عمل جراحی.

مقامات کره جنوبی وحدت وزارت و سرویس اطلاعات ملی گفت: آنها نمی تواند بلافاصله تایید این گزارش. سی ان ان اشاره ناشناس آمریکایی که گفت: آقای کیم بود که در “خطر” پس از نامشخص عمل جراحی است.

وحدت, وزارت, که معاملات با اینتر-کره امور گفت: آن را نمی تواند تایید گزارش دیگری توسط Daily NK که ذکر منابع ناشناس گزارش می دهند که کیم بود و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی قلب در پایتخت پیونگ یانگ است و شرایط او در حال بهبود است.

گمانه زنی در مورد آقای کیم بهداشت مطرح شد و پس از او از دست رفته جشن خود را در اواخر پدربزرگ و دولت موسس کیم ایل سونگ در 15 آوریل.

اطلاعات معتبر در مورد کره شمالی و به خصوص رهبری آن را دشوار است برای به دست آوردن و حتی سازمان های اطلاعاتی شده اند اشتباه در مورد عملکرد داخلی خود را در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>