کره جنوبی همونطور شامل جدید کروناویروس شیوع تهدید سئول

مقامات کره جنوبی درهم در روز دوشنبه شامل جدید شیوع کروناویروس که تهدید به گسترش در سراسر پرجمعیت شهر سئول پیشرو کشور به تجدید نظر در برنامه های بازگشایی مدارس.

مقامات گزارش داد 35 عفونت های جدید در سراسر کشور از نیمه شب روز یکشنبه برای دومین روز متوالی از موارد جدید است که قدر و بالاترین تعداد در بیش از یک ماه تقویت ترس این کشور می تواند از ورود موج دوم شیوع.

69 مورد گزارش شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) بیش از 48 ساعت گذشته بودند معادل تعداد موارد آن ثبت بیش از کل قبلی در هفته است.

بسیاری از موارد جدید در ارتباط بودند به شیوع در چند سئول کاباره ها و کافه ها. مقامات تا به حال مورد آزمایش قرار 4,000 افرادی که تا به حال حمایت لکه های شب اما هنوز در تلاش برای پیگیری کردن حدود 3000 بیشتر.

“اولویت ما این است که برای به حداقل رساندن گسترش عفونت در بیشتر سئول منطقه” نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: در دیدار با مقامات دولتی در روز دوشنبه.

چانگ به نام برای دولت های محلی به بسیج به عنوان بسیاری از پرسنل به عنوان در دسترس است و کار با پلیس برای پیگیری کردن گم شده و کاربران برخی از آنها مقامات مظنون به عمد اجتناب از در حال آزمایش.

“ما باید به سرعت پیدا کردن و تست آنها و سرعت کلید است,” او گفت:.

سنبله در مواردی می آید فقط به کره جنوبی دولت با کاهش برخی اجتماعی محدودیت فاصله و حرکت را به طور کامل بازگشایی مدارس و کسب و کار در گذار از بخش اجتماعی فاصله به “فاصله در زندگی روزمره.”

سئول سرپرست آموزش و پرورش پیشنهاد تاخیر در بازگشایی مدارس برنامه ریزی شده برای شروع در روز چهارشنبه یک هفته در نور از شیوع جدید Yonhap news agency گزارش.

شهردار سئول پارک برنده-به زودی التماس کرد با clubgoers به تست و هشدار داد که مردم گرفتار فرار تست می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

“اگر سئول بود و نفوذ این کشور در معرض خطر است,” او گفت: با توجه به شهرستان در حال حاضر کمتر از 700 ملت را 10,909 موارد که شامل 256 مرگ و میر.

در یک سخنرانی به این کشور در انتخابات ماه Jae-در هشدار داد که “بیش از این نمی تا زمانی که آن را بیش از” و اضافه کرد که کلاستر جدید نشان می دهد که این ویروس می تواند گسترش به طور گسترده ای در هر زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>