کره جنوبی-آمریکایی بازیگر و تهیه کننده Daniel Dae Kim تبدیل شده است آخرین ستاره هالیوود برای تست مثبت برای coronavirus.

“من تجربه مبارزه با کروناویروس: سلام به همگی دیروز من تشخیص داده شد با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. به نظر می رسد مثل من بود اما من می خواستم به اشتراک گذاری سفر خود را با شما در امیدوار است که شما پیدا کردن آن مفید یا مفید است. امیدوارم که همه شما در امان ماندن آرام و بالاتر از همه سالم” او posted on Instagram.

این بازیگر است که شناخته شده برای نقش خود را در تلویزیون نشان می دهد مانند از دست داد و Hawaii Five-0در زمان به Instagram برای ارسال یک پیام تصویری مشاوره هر کس به این بیماری همه گیر به طور جدی.

دانیل گفت: “برای همه کسانی که در خارج وجود دارد, به ویژه نوجوانان و وای که فکر می کنم این است که جدی نیست لطفا می دانم که در آن است.”

او در ادامه اضافه کرد: “اگر شما این درمان را بدون مراقبت, شما به طور بالقوه با به خطر انداختن زندگی میلیون ها نفر از مردم از جمله شما عزیزان. پس به خاطر همه چیز, لطفا دنبال این دستورالعمل: اجتماعی فاصله خود منزوی, جلوگیری از لمس صورت خود و دستان خود را بشویید.”

دانیل نیز عذر خواهی کرد به بازیگران و خدمه کرد: اخیرا که او ممکن است در معرض ویروس و همچنین ابراز قدردانی خود را به بهداشت و درمان کارگران و کمک به بیماران است. “من باور دارم که بهداشت و درمان برای همه حق است نه یک امتیاز. هر کس که واجد صلاحیت به آزمایش می شود باید به این دلیل که ویروس نمی مراقبت در مورد نژاد و جنسیت و مذهب و گرایش جنسی, آیا شما ثروتمند یا فقیر,” او اضافه شده است.

در نهایت دانیل همچنین خطاب به تبعیض نژادی و خشونت است که مردم آسیا مواجه شده اند پس از شیوع کروناویروس در سراسر جهان از جمله یک مرجع به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به COVD-19 به عنوان “چینی”ویروس.

“لطفا توقف تعصب و خشونت بی معنی در برابر مردم آسیا. ضرب و شتم افراد مسن حتی بی خانمان آمریکایی های آسیایی تبار دلخراش و غیر قابل توجیه. من اسیایی, و بله, من coronavirus اما من نمی توانید آن را از چین است. من آن را در آمریکا و در شهر نیویورک است.”

“به رغم آنچه که برخی از رهبران سیاسی می خواهید به آن تماس بگیرید من در نظر نمی جایی که آن را از به عنوان مهم به عنوان افرادی که بیمار هستند. اگر من تا به حال من تماس بگیرید این چیزی نیویورک ویروس… اما احمقانه خواهد بود. این نام-تماس با ما را هیچ جا. آنچه مهم است این است که چگونه به بهترین مراقبت از ما را از خودمان و هر یک از دیگر.,” او به این نتیجه رسیدند.

Daniel Dae Kim شد تیراندازی در NBC سری جدید آمستردامزمانی که او تشخیص داده شد. او می پیوندد مشاهیر دیگر مانند ادریس البا و بازی تاج و تخت , بازیگران, Indira Varma و Kristofer Hivju که او نیز اعلام کرد که آنها با آلوده شدند COVD-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی