South Korean drama ‘من راز Terrius’ پیش بینی coronavirus همه گیر پیدا کردن کاربران Netflix بکشد

با مردم در سراسر جهان محدود به خانه های خود در پی شیوع کروناویروس چند Netflix کاربران شده اند که شراب خواری-تماشای اخبار نشان می دهد آمده اند در سراسر یک تصادف عجیب و غریب اتصال طرح در کره جنوبی, درام با جریان همه گیر مؤثر در جهان است.

من راز Terriusکه یک سال 2018 نشان می دهد در دسترس در Netflix بکشد در کشورهای مختلف (هر چند نه هند) پیش بینی شیوع کروناویروس در یک قسمت در فصل اول خود را. زودتر استیون سودربرگ 2011 فیلم سرایتهمچنین در اخبار برای داشتن یک شبیه داستان است.

خلاصه ای از کره جنوبی نشان می دهد آمده است: “یک مامور مخفی که فروپاشی خود را از جهان پس از شکست عملیات تلاش می کند به باز کردن رمز و راز در پشت یک همسایه مرگ است.”

این ممکن است در سراسر آمده به عنوان جذاب قتل رمز و راز اما در قسمت دهم از فصل اول, Netflix کاربران را شناسایی کرده اند که در 53 دقیقه در طرح می آید به یک بحث بیش از coronavirus.

دکتر دست بر برخی از اسناد و مدارک به یکی دیگر از شخصیت او گفتن “ما باید انجام تحقیقات بیشتر اما به نظر می رسد مانند یک جهش coronavirus.”

دیگر شخصیت پاسخ می دهد: “کرونا? سپس MERS?”

“MERS سارس شایع آنفولانزا. همه آنها سقوط در همان ژن خانواده با همان ژن اطلاعات است. Coronavirus حملات سیستم تنفسی است. در طول 2015 MERS بیماری میزان مرگ و میر بیش از 20 درصد می گوید:” دکتر.

“اما نه به اندازه کافی جدی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سلاح. من اشتباه است ؟ ” می پرسد فرد دیگری که دکتر می گوید, “من می خواهم گفت این است که یک جهش ویروس. کسی که بهینه سازی آن برای افزایش میزان مرگ و میر به 90 درصد است.”

طبعا پس از این فیلم در بر داشت راه خود را آنلاین, رسانه های اجتماعی شروع روند من راز Terriusو کاربران در سراسر جهان شروع به جستجو برای این قسمت در Netflix بکشد. برخی (مانند کسانی که در هند) بودند نا امید در حالی که دیگران اضافه شده به تئوری های توطئه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید