پلیس کره جنوبی احضار anti-شمال فعالان برای بازجویی

پلیس کره جنوبی روز سه شنبه گفت که آنها احضار دو تن از فعالان متهم به افزایش تنش ها با کره شمالی با ارسال تبلیغات بالن و یا بطری های پلاستیکی پر شده با برنج در سراسر مرز.

Park Sang-hak یک کره شمالی پناهنده که شناور ضد پیونگ یانگ جزوات توسط بالون در سراسر زمین مرز و برادرش پارک یونگ-oh است که در شناور بطری های پلاستیکی پر شده با برنج در سراسر دریا مرزی بودند که مورد سوال در Seoul Metropolitan Police آژانس, آژانس افسر مستقیم با آگاهی از این موارد گفت.

افسر صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به انتشار اطلاعات به رسانه ها.

هجوم پلیس به دفاتر پارک برادران در هفته گذشته و مصادره جزوات, حساب, کتاب, موبایل, اطلاعات گوشی, کامپیوتر, فایل ها و دیگر مواد مرتبط با فعالیت های خود را.

افسر گفت: تحقیقات بیشتر مورد نیاز بود قبل از تعیین اینکه آیا برادران باید به جرم متهم است.

کره شمالی مطرح Park Sang-hak را yearslong های تبلیغاتی و کره جنوبی را شکست و برای جلوگیری از آن در اوایل این ماه قبل از آن منفجر خالی دفتر رابط در شمال خاک و تهدید دیگر تحریک آمیز مراحل.

مقامات کره جنوبی بعد درخواست پلیس بررسی پارک ها و دیگر فعالان برای بالا بردن تنش ها و به طور بالقوه با به خطر انداختن زندگی ساکنان در نزدیکی مرز.

مقامات در یک استان که در مرز کره شمالی نیز متهم به چند گروه مبارز از جمله کسانی که از پارک های تقلب و اختلاس و اتهامات دیگر بیش از کمک مالی خود را فعالیت.

این حرکت در برابر فعالان دعوت کرده اند انتقاد که رئیس جمهور مون جائه در دولت لیبرال است فدا کردن اصول دموکراتیک به تلاش برای تعمیر به وخامت روابط با کره شمالی.

پس از دفتر او حمله کردند و در riday, Park Sang-hak به خبرنگاران گفت که او را نگه ارسال جزوات به سمت کره شمالی به اطلاع مردم وجود دارد در مورد خود دولت استبدادی. او همچنین متهم به کره جنوبی دولت از “عق زدن آن مردم و از بین بردن آزادی بیان پس از تسلیم شدن” به کره شمالی.

تنش کمی کاسته هفته گذشته زمانی که کره شمالی اعلام کرد این امر قرار داده برنامه ریزی گام به خنثی آشتی معاملات آن را قبلا رسیده با کره جنوبی.

برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی شده است عمدا بالا بردن تنش به عنوان بخشی از یک استراتژی برای گردش در خارج از امتیازات در زمان هنگامی که آن را رو به بدتر شدن مشکلات اقتصادی ناشی از ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>