نیوزیلند هاي Hamish بنت می گوید: تیم Southee نشان داد نمونه کیفیت رهبری هنگامی که او از طریق درد و ناراحتی در طول دوم ODI در برابر هند است.

نیوزیلند تقریبا رندر شده یک کاسه کوتاه به عنوان Southee شد برخورد با مشکلات معده و دگرگون از طریق درد به سمت خود را در سراسر خط.

او را برداشت 2-41 به عنوان نیوزیلند برنده دوم ODI با 22 اجرا می شود در روز شنبه مصرف غیر قابل بحث 2-0 سرب در سه بازی سری است.

“برای او را به انجام این کار, آن را فقط نشان می دهد که چقدر با پوشیدن نقره سرخس در قفسه سینه خود را به معنای به او. او یک رهبر خوب در کنار ما و اقدامات زیادی برای انجام با آن و شب گذشته ما شاهد آن است. او رهبری مثال نشان می دهد که مهم نیست که چه وضعیت است که شما فقط کردم به بیرون رفتن وجود دارد و کار انجام می شود گفت:” بنت.

“به عنوان زلاند جدید که آنچه ما غرور خودمان را در گرفتن کار انجام می شود که آیا ما مناسب یا مناسب نیست. این بود خیلی شجاع تلاش است.”

بنت گفت: آنها اعتماد به نفس برای دفاع از 270-اجرای مجموع با وجود Eden Park بودن زمین های کوچک.

“Eden Park خنده دار زمین آن است که کوچک مرزی عاقلانه و نمرات در اینجا نبوده است بیش از حد بالا به مردم می خواهم به این باور است. آن است که آسان نیست زمین به خفاش در ODIs. ما می دانستیم که اگر ما در اوایل درها ما می تواند تحت فشار قرار دادن پنبه حلاجی شده خود را سفارش دهید. آنها یک زن و شوهر بازیکنان کلیدی و زمانی که ما آنها را در اوایل شما می توانید با قرار دادن فشار بر روی هر حلاجی گروه انجام می دهند که. شب گذشته ما خوش شانس بودند که برنامه های ما آمد گفت:” بنت.

آن اولین بازی به یاد داشته باشید برای pacer Kyle Jamieson. بازی در خانه اش زمین او قرار داده تا با ارزش و با همکاری راس تیلور برای سوق دادن نمره. سپس او در زمان دو ویکت برای سنگ هند خط و سازی طرف خود را به پیروزی.

بنت گفت: هند بیش از حد نزدیک و در پایان برای راحتی اما آنها موفق به دزدکی حرکت کردن را از طریق با پیروزی.

“کایل و من هم در اوکلند. ما با هم آموزش داده و من به یاد داشته باشید زمانی که ما در دانشگاه لینکلن شبکه. او دگرگون به تام Latham و تقریبا آمار او را در گلو. او بلند می شود که گزاف گویی و سریع نیز هست. من همیشه احساس وجود خواهد داشت زمان برای کایل.

“بزرگ بودن به این معناست که او می توانست برخی از مشکلات جسمی اما او بیش از آنها و در حال حاضر دارای آینده ای روشن پیش از او هیچ شک” گفت بنت.

هند در حال حاضر خیره پایین بشکه در سری ” ماست مالی کردن. نیوزیلند باید این شانس را به آن را 3-0 در پاسخ به 5-0 دست دادن آنها رنج می برد در قبل سری T20I.

“ما جوان بولینگ واحد انجام می شود بسیار خوب است. انرژی بالا است و ما می خواهید به امن تا آنجا که ما می توانید و لذت بردن از این چالش است. ما آن را انجام داده اند و در گذشته دو بازی اگر چه ما نیست دور در T20s یا فقط نیاز به کمی شانس. خوشبختانه از طریق ODI سری موفق شده است در کنار ما است.

“این یک چالش بزرگ در برابر هند است. آنها در سطح جهانی جانبی و همچنین برخی از کریکت در این تور. من عاشق هر بیش از من دگرگون در این سری است. من لذت بردم از بازی خارج وجود دارد برای کشور است. با فروتنی به انجام این کار حتی اگر آن است که یک کلیشه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی