Southee دفاع Kohli را به فوران در تست دوم

نیوزیلند pacer تیم Southee روز سه شنبه در دفاع از Virat Kohli را به فوران در طول دوره به تازگی به این نتیجه رسیدند تست دوم در اینجا گفت: هند کاپیتان است “بسیار پرشور پسر” که تلاش می کند به “بهترین ها را در خود”.

Kohli گفته قسم در کین ویلیامسون در طول متحرک جشن پس از نیوزیلند کاپیتان اخراج در روز دو تا از تست دوم. هند از دست داد بازی با هفت ویکت به پایین 0-2 در سری.

“او بسیار پرشور مرد… و بسیار پر انرژی در این زمینه است. او تلاش می کند تا بهترین ها را در خود” Southee که بازی های برگزار شده است در کنار Kohli در لیگ گفت: ‘Radio New Zealand”.

Southee گفت: هر دو کشور هند و نیوزیلند رقابت سخت در این مجموعه وجود دارد اما بد خون بین آنها است.

پس از از دست دادن در اینجا در دوشنبه یکی از روزنامه نگاران محلی به دنبال Kohli واکنش در این حادثه که به پایین رفتن نیست به خوبی با کاپیتان هند.

“شما چه فکر می کنید ؟ من درخواست شما پاسخ” Kohli آمار در کتابت.

“شما نیاز به پیدا کردن یک جواب و آمد تا با یک سوال بهتر. شما نمی توانید به اینجا می آیند با نصف سوالات و نیم جزئیات آنچه اتفاق افتاده است.

“همچنین اگر شما می خواهید برای ایجاد بحث در این است که جای مناسب. من صحبت با داور مسابقه (Madugalle) و او تا به حال هیچ مسائل با آنچه اتفاق افتاده است” Kohli گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>