جنوب راه آهن می شود اندازه گیری خالص nod برای آن 4MW خورشیدی پشت بام پروژه

جنوب راه آهن دریافت کرده است موافقت برای اندازه گیری خالص اتصالات برای آن 4 مگاوات خورشیدی پشت بام پروژه در سراسر 22 مکان از جمله ایستگاه های راه آهن در سراسر کشور.

آن را تا به حال درخواست تامیل نادو کمیسیون تنظیم مقررات برق (TNERC) به دنبال یک جهت به تامیل نادو تولید و توزیع شرکت (Tangedco) به اعطای اتصال و اندازه گیری خالص به پروژه به عنوان در هر دولت, پیر, انرژی خورشیدی, سیاست در سال 2012.

نیاز بالای سقف خورشیدی کارخانه ظرفیت های متنوع از 50 kwp به 1000 kwp در مکان های مختلف از تامیل نادو است که شامل هر دو HT / LT خدمات اتصالات.

این پروژه قرار بود در چنگلپتو, Katpadi, ارککنم, guangzhou وزارت امور چنای Egmore, Jolarpettai, Tiruchi, ویللوپورم, Madurai, Virudhunagar و کویمباتور ایستگاه های راه آهن در میان مکان های دیگر مانند مور بازار پیچیده و حوضه پل تقاطع.

جنوب راه آهن در گفت و گو با نزدیک شدن Tangedco برای گسترش اندازه گیری خالص تسهیلات برای این پروژه است. آن مهندس ارشد اعلام کرده بود که اندازه گیری خالص تسهیلات می تواند تنها در دسترس برای LT مصرف کنندگان است.

“Tangedco پاسخ نه اجازه می دهد اندازه گیری خالص برای HT سوم تعرفه دسته خدمات اتصالات کامل است و نافرمانی از TNERC باشد. اجازه می دهد نه خالص-اندازه گیری برای پروژه های انرژی خورشیدی در HT عرضه نقاط منجر به فقیر سرمایه گذاری از توسعه دهندگان خواهد شد که در نهایت مانع توسعه از بالا پشت بام پانل های خورشیدی تنظیم. آن است که از دست دادن ملی آن اشاره کرد در این طومار.

این TNERC اشاره کرد که در جنوب راه آهن تا به حال ثبت آن درخواست و جلسات برگزار شد قبل از این موضوع تامیل نادو جدید خورشیدی سیاست 2019 در آن وجود دارد هیچ توضیحی در مورد اندازه گیری خالص برای HT مصرف کنندگان است. آن را کارگردانی Tangedco به ارائه اندازه گیری قابلیت اتصال به 4 مگاوات پروژه ها.

اما TNERC گفت که در مورد آینده خواهد بود تصمیم گرفت بر اساس نظم خود را از زمان به زمان. اگر خالص متر در دسترس نیست با Tangedco جنوب راه آهن ممکن است مجاز به تهیه آنها طبق مشخصات آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>