اسپانیا بازگشایی مرزهای خود به عنوان وضعیت اضطراری به پایان می آید

مسافران با پوشیدن ماسک و wheeling چمدان وارد مادرید اصلی فرودگاه در روز یکشنبه به اسپانیا باز مرزهای خود را به اکثر کشورهای اروپایی به پایان رسید و یک وضعیت اضطراری تحمیل شامل coronavirus.

اسپانیا مرزهای در حال حاضر به تمام کشورهای اتحادیه اروپا به جز پرتغال و همچنین به عنوان منطقه شنگن اعضای خارج از بلوک و بریتانیا در افزایش بسیار مورد نیاز به این کشور از صنعت گردشگری است که حساب برای بیش از 12 درصد از اقتصاد است.

گردشگران انگلیسی اجازه خواهد داشت بدون نیاز به قرنطینه اسپانیا گفت: حتی اگر آنها هنوز هم خواهد بود موضوع را به 14 روز انزوا پس از بازگشت خود..

اسپانیایی ها نیز مجاز به حرکت آزادانه در سراسر کشور از روز شنبه و بسیاری از آنها انتظار می رود برای دیدار دوستان و بستگان و خانه دوم در مناطق دیگر. از مارس 14, مردم مجبور به ماندن در خود استان.

در مادرید بین المللی آدولفو سوارز-فرودگاه Barajas وجود دارد یک حس قابل لمس امداد برای مسافران بسیاری از آنها در ساخت سفر برای دیدن عزیزان پس از چند ماه از هم جدا.

“وضعیت من کمی پیچیده است چون همسر من در ایتالیا زندگی می کند و من در اسپانیا زندگی می کنند بنابراین ما دیده نمی شود هر یک از دیگر برای چهار ماه” گفت: Alberto Bos بود که پرواز به میلان.

تمام ورود مسافران خود را متوسط گرفته شده, ارسال, اطلاعات در مورد که در آن آنها می آیند از و ارائه محل نگهداری آنها در اسپانیا در مورد آنها نیاز به ترسیم.

اسپانیا در مرز با همسایه پرتغال خواهد بازگشایی در ژوئیه 1.

“این بسیار عجیب و غریب از آنجا که ما استفاده نمی شود به سفر دیگر,” گفت, ایتالیایی, توریستی مارتینا بود که در میان برای اولین بار وارد در اسپانیا در یک پرواز از برگامو.

برچسب روی زمین به واردان سالن ساخته شده مطمئن شوید که کسانی که در انتظار مسافران با پیروی اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما اجازه خواهد داد که بریتانیا بازدید کنندگان برای ورود به اسپانیا فقط مثل بقیه از اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن از 21 ژوئن آزادانه و بدون نیاز به قرنطینه” وزیر امور خارجه Arancha Gonzalez Laya گفت: اخبار بی بی سی در روز شنبه.

اما بریتانیا خود را قرنطینه اقدامات نیاز به یک دوره دو هفته ای از خود انزوا برای بسیاری از افراد وارد کشور می تواند قرار بالقوه مسافران است. انگلیس است که با توجه به نقد و بررسی آن قرنطینه حکومت در ژوئن 29, سه هفته پس از آن معرفی شد.

برخی از 1500 نفر از گردشگران آلمانی لمس کردن در مایورکا اوایل هفته گذشته به عنوان بخشی از یک خلبان طرح برای ایجاد یک سفر راهرو بین دو حوزه پیش از بلند کردن اجسام از محدودیت در روز یکشنبه.

در آدرس نهایی در وضعیت اضطراری نخست وزیر پدرو سانچز ستایش اسپانیایی ها در روز شنبه برای آینده با هم در یکی از اروپا و دقیقترین مستندات اما هشدار داد که باید هوشیار باشند که وجود دارد می تواند موج دوم.

اسپانیا که ثبت بیش از از 245.000 coronavirus موارد و بیش از 28000 مرگ و میر شده است و کاهش آن مستند محدودیت در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید