SPC واحد درو برداشت در Pazhayarikandam

این یک جشن برداشت محصول از نوع های مختلف زمانی که برنج کشت شده توسط اعضای پلیس دانشجو دانشکده افسری (SPC) از دولت دبیرستان Pazhayarikandam بود رسید در روز پنج شنبه.

برق وزیر M. M. مانی پیوست و دانش آموزان در برداشت برداشت.

کشاورز زندگی

آقای مانی گفت که او یک کشاورز قبل از تبدیل شدن به یک وقت سیاستمدار. او به خاطرات خود از زندگی خود را به عنوان یک کشاورز در منطقه زمانی که برنج عمده محصول برای مهاجران.

او گفت: ابتکار دانش آموزان یک علامت مثبت است که نسل جوان به حال خود رها شده کشاورزی.

این یک مدل برای عموم مردم و طرز فکر برای کار سخت باید حفظ شود. کشاورزی بود که وسیله ای برای امرار معاش در این منطقه و مهاجران اولیه سخت کار می کرد در ساخت زمین پربار است. دستاوردهای بسیاری در مزرعه فن آوری باید مورد استفاده قرار گیرد برای افزایش مزرعه تولید, او گفت:.

SPC واحد پاشیدند بذر در ماه اکتبر گذشته با کمک بخش کشاورزی به عنوان بخشی از “Padom Onnu, Padathekku’ ( درس یک به Paddy Field) طرح.

1.5 هکتار زمین برای کاشت بذر داده شد توسط T. S. Jessymol یک معلم مدرسه است.

کشاورزی ارگانیک ترجیح داده بود برای کاهش هزینه های. ‘Ithikannappan’, سنتی در انواع دانه که نیاز به یک دوره رشد 130 روز مورد استفاده قرار گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>