سخنران از Tamil Nadu در مجمع کمیته انضباطی به تذکر DMK MLA

رئیس دولت قانونی مجمع P. Dhanapal روز دوشنبه مواخذه DMK قانونگذار S. آستین (Kanyakumari) برای ایجاد وقفه وزیر Edappadi K. Palaniswami در خانه. هر چند این صندلی دستور اخراج از DMK MLA تصمیم گیری شد و در نهایت قرار میگیرد.

آقای Austin دیده می شد اقدام به قطع آقای Palaniswami بود که نخوری DMK برای ساخت بلند وعده برای برنده شدن در انتخابات. یک مشخصه عصبانی ارشد وزیر خواسته سخنران اجازه نمی دهد چنین وقفه هر بیشتر.

“هنگامی که رهبر اپوزیسیون ساخته شده اظهارات خود ما با صبر و حوصله به او گوش. اما زمانی که من در تلاش برای صحبت با شما قطع من. شما باید به یاد داشته باشید که حزب به شما هویت. اگر نه برای AIADMK شما نمی خواهد که یک آدرس در حال حاضر” آشفته آقای Palaniswami گفت: پیشرو به اعضای حزب حاکم ساخت عصبانی حرکات برابر DMK MLA.

در حالی که مجلس هشدار داد آقای Austin در برابر اقدامات خود را رهبر و AIADMK هماهنگ کننده O. Panneerselvam اصرار بر اقدام علیه قانونگذار رقیب که آقای Austin داده شده بود هشدارهای چندین بار اما بیهوده. او در ادامه به اصرار صندلی به اخراج آقای Austin از خانه.

هر چند سخنران دستور اخراج از DMK MLA بحث بین سانتی متر و DMK رئیس جمهور و رهبر مخالفان M. K. استالین ادامه داد.

در ضمن خانه مارشال وارد خانه به اخراج MLA اما حزب او و همکارانش مطرح شده صدای خود را به جلوگیری از آنها را.

بعد DMK معاون رهبر طبقه Duraimurugan به دادگاه تجدید نظر به صندلی به رها کردن اقدام علیه آقای Austin. در نهایت آقای Panneerselvam پیشنهاد حذف اقدام علیه DMK MLA که پذیرفته شد توسط بلندگو. اما صندلی هشدار داد DMK MLA در برابر چنین اقداماتی در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر