با در نظر گرفتن بحران شدید مالی باعث شده COVID-19 شیوع خوزه K مانی, MP, به خواست اتحادیه دولت به اعلام یک بسته ویژه برای رسیدگی به این وضعیت است .

“یک وضعیت بی سابقه ای ایجاد شده توسط شیوع حکم در مجموع مستند از کشورهای دادن محرومیت به خدمات ضروری است. این بیشتر خواهد شد بدتر شدن وضعیت مالی در کشور است که عبور از طریق یکی از بدترین تا کنون بحران مالی” او گفت:.

به گفته وی کشاورزان و دستمزد روزانه کارگران در بدترین متاثر از بحران است. او همچنین درخواست دولت برای اقدامات فوری برای مقابله با این وضعیت در حال ظهور در پی یک کل مستند. مردم با احتیاط در مورد قریب الوقوع کمبود کالاهای ضروری.

“بدون شک وجود دارد که بسته به درون مرزهای دولتی و آوردن محدودیت در عبور از مرز ترافیک قطعا بر ورود کالاهای ضروری. دولت باید آغاز گام های فوری برای جلوگیری از سیاه-بازاریابی و احتکار کالاهای ضروری.

علاوه بر این, عمران, منابع بخش باید آمد تا با تلفن همراه بازار فوق العاده برای جلوگیری از فوق العاده عجله در بازارها و فروشگاه های مواد غذایی. مقامات همچنین می توانید با استفاده از قایق برای عامل از جمله فروشگاه های تلفن همراه در مناطق مانند Kuttanad” اضافه شده آقای مانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی