سرعت بازرگانان آماده به مجموعه ای از آهنگ شعله ور

با شکوه Mysuru کاخ در مرکز شهر Mysuru است گفت: به نمایندگی از یک ترکیب هندو اسلامی گوتیک و Rajput سبک های معماری.

این یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی رفتن اما در این آخرین شنبه مارس و آن هم در سال کبیسه آن خواهد بود که میسور مسابقه باشگاه است که برگزار خواهد شد در مرکز صحنه به عنوان آنها تا دنده به میزبان اولین روز از مسابقه قرار گرفتند از سال دعوت در جام آخر هفته.

دو ستاره جاذبه های شنبه خواهد بود در حال اجرا از بنگلور چمن باشگاه دوندگان سرعت جام حذفی — یک تست برای سرعت اجرای بیش از 1200 متر و Dr. M. A. M. Ramaswamy Stayers جام های خسته کننده آزمون استقامت و اجرای بیش از 3000 متر.

هر دو این نژادها درجه 1 و امور آنها را به خود جذب بهترین دوندگان سرعت و Stayers در کشور است.

از آن خواهد شد به سرعت تجار خواهد شد که به مجموعه ای از آهنگ شعله ور.

برنامه ریزی شده به عنوان 6 مسابقه فوق العاده کارت از هشت حوادث بنگلور چمن باشگاه دوندگان سرعت جام را به خود جلب کرده یک فیلد از ده نفر از بهترین و وجود هر احتمال است که 2016 سابقه تعیین شده توسط ققنوس آتش 1min. 08.94 sec رفتن به شکسته شود.

در این دوره از دوازده سال گذشته پنج اسب برنده Sprinters جام, بازگشت به عقب.

در واقع آن شده است تقریبا مداوم چرخه شکسته فقط دو بار در این دوره از زمان. دو fillies — واحه ستاره در سال 2008 و 2009 و Ruffina در سال 2018 و 2019 — و هر دو در یک کلاس جدا خواهد شد و در حافظهی تاریخ به عنوان تعجب fillies از چمن.

Atilla, Nefyn و آدم شد سه اخته که اعتبار با Sprinters دو اما هیچ یک از آنها را به اشتراک گذاشته اعتیاد به مواد مخدره و شهرت که در واحه ستاره و Ruffina تا به حال ساخته شده است.

مطلق face-off

این مسابقه در سال جاری تمام ویژگی های یک بازی مسابقه بین بنگلور مبتنی بر چند وجهی (توسط چند بعدی-Dhaawiah) در یک طرف در برابر بمبئی-بر اساس 5 ساله عصر آهن (کت و شلوار قوی-فتنه).

سابق تربیت در Usha, گل میخ, آموزش توسط داریوش Byramji و خواهد بود زده توسط Suraj Narredu.

دومی را تحسین کرد از Manjri میخ و آموزش دیده توسط جانباز قهرمان و مربی Imtiaz Sait و خواهد بود زده با حفظ سوارکار اسب دوانی شدن P. Trevor. آن را مطلق صورت خاموش.

هشت دیگر برای تمام مفاهیم و اهداف هستند و ظاهرا در حال اجرا به صورت جزئی دادن. یک نگاه سریع در این فرم خواهد توضیح دهد که چرا.

عصر آهن تا 10 برنده از 14 شروع می شود و او را شکست او در گذشته شش. چند وجهی است که یک برنده از پنج مسابقه از هشت شروع می شود و گذشته خود سه پیروزی شده موثر تر از دیگر.

این به نوبه خود می تواند مطلق دیگ-دیگ بخار است که احتمالا در همان قالب به عنوان یک فدرر و نادال فینال. چند وجهی مانند فدرر می نشیند. او هرگز در عجله بسر می رسانید. عصر آهن است که ترکیبی از نادال و جوکوویچ به عنوان او را از قدرت به جلو. این وعده داده می شود یک جهنم از یک بازی اما من پشتوانه چند وجهی است.

برای اولین بار در Mysuru

Dr. M. A. M. Ramaswamy Stayers جام به نام به یاد بارون از مسابقه و برنامه ریزی شده اجرا می شود به عنوان 7 مسابقه از روز را نیز به خود جذب یک میدان ده. این اولین باری خواهد بود که مسیر مسابقه را در Mysuru خواهد شاهد یک مسابقه اجرای بیش از 3000 متر. بنابراین هر کس که برنده خواهد بود که دارنده رکورد جدید که احتمالا پایه برای شش سال.

نظر خود را برنده افتتاحیه در حال اجرا در سال 1981. اما پس از آن تنها سه اسب برنده این خسته کننده آزمون های استقامت و بازگشت به عقب.

آزتک ها آن را در سال 1984 و 1985. Ardiles به دنبال کت و شلوار در سال 1987 و 1988 و پس از یک فاصله بیش از 25 سال Astapi پیوست که نخبگان باشگاه پیروزی در سال 2014 و 2015. جالب اینکه هر سه اسب بود نام خود را شروع با حرف الف

در این سال مقدس روم (امپراتور مقدس روم-Clicquot) از پایدار از Pesi شروف خواهد بود برای رفتن جادویی که دو.

او برنده آن را به خوبی در حیدرآباد در سال گذشته و در این سال شروف هدف قرار داده و او را به تکرار و پیروزی چشمگیر در Byculla جام بیش از 2800 متر است قطعا افزایش شهرت خود را. او را زده توسط سوارکار اسب دوانی شدن Y. S. Srinath و مطمئن شوید که به طور گسترده زیر است. این واقعیت است که او نیز بالاترین اسب در این زمینه می افزاید: به شانس خود را.

البته دیگر نه دونده در این زمینه قطعا وجود دارد به یک نگاه در مناظر و آنها قطعا رفتن به سمت راست وجود دارد در زمانی که همه چیز شروع hotting ،

در واقع چهار نفر از آنها توسط قهرمان پدري چندبعدی بنابراین در وزن خالص تعداد یک Usha گل میخ پرورش فقط ممکن است این ترفند را انجام دهد.

این کوارتت که به نظر می رسد به درخواست تجدید نظر بیشتر به من بنگلور مبتنی بر رقیب کیهان (چند بعدی-تپه ها و ستاره). او برنده چهار نفر از پنج شروع می شود که آخرین پیروزی خود را در چنای نشان داد که او آن را در او ناراحت به همه آنها را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>