اسپایک لی مستند ‘آمریکا مدینه فاضله’ به باز TIFF 2020

45 جشنواره بین المللی فیلم تورنتو خواهد بود بسیار کاهش یافته رویداد این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما این باز-فیلم شب. اسپایک لی فیلم برداری نسخه David Byrne را برادوی تئاتر کنسرت “آمریکا مدینه فاضله” به لگد کردن تا حد زیادی مجازی سقوط جشنواره است.

برگزارکنندگان جشنواره روز سه شنبه گفت که “آمریکا مدینه فاضله” را اکران در 10 سپتامبر در تورنتو, حتی اگر آن هنوز مشخص نیست اگر از آن خواهد شد یک فیزیکی غربالگری. که این جشنواره اشاره خواهد شد مشروط بر دیکته انتاریو مقامات بهداشتی. TIFF را در تورنتو ستاد در حال حاضر باقی می ماند بسته شده است.

خیلی از صنعت فیلم نمی خواهد بود قادر به حضور بدون در نظر گرفتن. این جشنواره روز دوشنبه گفت که همه نمایش برای مطبوعات و صنعت اعضای برگزار خواهد شد بر روی یک پلت فرم دیجیتال. غیر ضروری سفر بین ایالات متحده و کانادا محدود شده است از طریق حداقل در اواخر ماه اوت است.

در اواخر ماه ژوئن, TIFF, اعلام برنامه های جشنواره هر دو صورت مجازی و حضوری تنها با یک کسری از معمول 250-400 فیلم های که در سال برای اولین بار در شمال امریکا بزرگترین جشنواره فیلم. تورنتو برگزار کنندگان اعلام کرده اند در حدود 50 فیلم برای این جشنواره هر چند خط به بالا کمی شباهت به معمول رگبار گلوله های درخشان, جوایز رقیب و عمده هالیوود پاییز فیلم که به طور معمول راه اندازی در تورنتو است.

سابق سر صحبت خواننده گروه آمریکایی “مدینه فاضله” در نیویورک, هادسون تیاتر از اکتبر 2019 از طریق فوریه سال 2020 است. سقوط بازگشت برنامه ریزی شده بود قبل از همه گیر توقیف برادوی از طریق پایان سال است. نشان می دهد ویژگی های بایرن و 11 موسیقی هنرمندان از سراسر جهان, اجرای آهنگ از 2018 آلبوم با همین عنوان به عنوان به خوبی به عنوان سر صحبت بازدید.

“اسپایک لی تا به نوعی همیشه دقیقا از لحظه ای و جلوتر از زمان خود گفت:” کامرون بیلی, TIFF و مدیر هنری و co-سر. “با دیوید برین را ‘آمریکا مدینه فاضله او به ارمغان می آورد بایرن کلاسیک آهنگ شاد stagecraft به صفحه نمایش درست زمانی که ما به آن نیاز دارید. سنبله ها مشترک است یک تماس برای ارتباط با یک دیگر در اعتراض به بی عدالتی و بالاتر از همه به جشن زندگی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>