Shashikala Siriwardene بود به سختی از 10 ، او لذت می برد بازی کریکت اگر چه صبح روز یکشنبه کلاس شد آسان نیست. او نمی تواند از خواب در او در حال آماده شدن برای مربیگری. سوار ترک سوار شدن با پدرش که او کاهش یافته است هر هفته کمی Siriwardene همواره چرت زدن کردن.

“شما می دانید که او خود را اصلاح دوچرخه ثابت یک زن و شوهر فوق العاده فریم فلزی برای اطمینان من نمی سقوط آن است. او حتی یک محفظه برای من برای نگه داشتن کیت” به یاد می آورد سریلانکا ستاره و کاپیتان سابق که از بازنشسته بین المللی کریکت در اوایل این ماه پس از درخشان طلسم — 4 16 — که منجر سریلانکا به پیروزی برابر بنگلادش در زنان T20World جام ملت های آسیا در استرالیا.

به عنوان یک کودک خانم Siriwardene تا به حال هیچ سرنخی که خندقها کریکت او با برادر و دوستان خود را جرقه مادام العمر شور و شوق. پدرش تعهد سازگار مربیگری به همراه خود رانندگی و مهارت او را به عرصه بین المللی — 17 سال بین المللی کریکت — با دلخواهی رکورد به عنوان یک طفیلی در بیش از 100 ODIs و نزدیک به 100 T20 بازی.

طبعا بازنشستگی نبود تصمیم گیری آسان است. “هفده سال است که یک مدت زمان طولانی. سه نسل از بازیکنان آمده اند و رفته اند اما من هنوز هم در اطراف” او گفت هندو در بورس انجمن کریکت در کلمبو که در آن او مربیان مشتاق دختران و پسران.

هر بار که او تا به حال یک رابطه جنسی خشن تماس را می توان انتخاب بین یک سطح امتحانات و یک بازی مهم و یا دیگر حرفه ای و یا تصمیم گیری در زندگی پدرش درس در آمد دستی. “گوش دادن به قلب شما انجام آنچه احساس می کند درست” او به او گفت.

خانم Siriwardene تا به حال به ایده ترک در سال 2013 زمانی که او ازدواج کردم به Namal Seneviratne سابق کلاس اول کریکت. “من فکر کردم من نیاز به صرف زمان با خانواده است.” اما شوهرش دلسرد ، او در شکل بزرگ و برنده ستایش بالا برای سری لنکایی تیم. “چرا باید شما را ترک در حال حاضر ؟ فقط تمرکز بر روی عملکرد خود را,” او به او گفت.

در حدود یک سال خانم Siriwardene قرار گرفت به عنوان برترین زنان همه طفیلی در جهان و نیز از آن ساخته شده به جهان XI تیم انتخاب شده برای بازی در خداوند بود که “یک رویا!”

اندرو فیدل فرناندو پیشرو نویسنده با ESPNcricinfo.com توضیح خانم Siriwardena به عنوان سریلانکا “اولین زن واقعی cricketing ستاره” که پشت سر هم به آگاهی ملی در دهه گذشته است. “او دگرگون او ضربه زد و برنده بازی با خودش گفت:” هندو.

“اگر سریلانکا انجام شد و در یک بازی او بیش از احتمال زیاد شد و بخش بزرگی از آن مسئول است.” اگرچه سریلانکا از زنان تحت تاثیر قرار گرفته بود در 2015 ODI جام جهانی, آنها در پشت سمت چپ کمی با تیم های دیگر از جمله استرالیا و هند و آفریقای جنوبی و نیوزیلند به دلیل این کشور استعداد های جستجو شده غیر رسمی و توسعه سیستم های “نه به عنوان فشرده”. اما یک حرفه ای بین المللی مانند خانم Siriwardene را تغذیه به چه کریکت زنان است که با نزدیک شدن به در خانه بیشتر از همه مهمتر در مردمی. “در سریلانکا ما در حال حاضر در سطح جهانی بازیکن در Chamari Atapattu او خواهد آن را به تقریبا هر تیم در جهان است. که در نتیجه از سرمایه گذاری ساخته شده توسط نه فقط تخته و مدیران بلکه توسط بازیکنان مانند Siriwardene” آقای فرناندو اشاره کرد.

جمعیت-دستگاه کشش

در سطح جهان بیش از حد آن است که زمان خوبی برای زنان کریکت که در آقای فرناندو نظر دیده است “استراتوسفر” ظهور در چند سال گذشته است. خانم Siriwardene موافق است. “جمعیت در T20 series در استرالیا باید به ما بگویید که آیا این بازی از نظر تکنیک و مهارت و عملکرد, و یا سرگرمی, زنان کریکت می توانید در قرعه کشی بزرگ جمعیت,” او گفت:.

به عنوان یک طفیلی و کاپیتان سابق خانم Siriwardene همه را دیده است. اما اگر یک چیز وجود دارد که برانگیخته او بیشتر او را خاموش-چرخش. “شما می دانید من می خواهم به چرخش توپ بدون توجه به آنچه. من نمی خواهم این زمین شرایط برای محدود کردن من در هر حال من واقعا سعی و چرخش توپ بدون در نظر گرفتن زمین,” او گفت: twirling او دست راست را به عنوان او صحبت کرد.

او در توییت تبریک خانم Siriwardene او پس از بازنشستگی همکار سریلانکا آیکون کومار Sangakkara گفت: “شما باید انجام خدمات بزرگ به سریلانکا و بازی. الهام بخش خود را قوی نسل جدیدی از دختران و پسران جوان به دنبال در جای پای خود.”

او درخشان حرفه ای در حال حاضر نقشه کشی جزوات به بازی. Debora استفانی شروع آموزش تنها یک سال پیش. “من استفاده می شود به تماشای بسیاری از کریکت. من تو را دیدم Shashikala دست بازی در تلویزیون و فکر کردم چرا من بیش از حد یاد بگیرند که به بازی و به همین دلیل من اینجا هستم” گفت: 19 ساله. در حالی که نوجوان هیجان زده به مربی با آیکون تماشای آخرین بازی بزرگ آسان نبود او اعتراف کرد. “من بسیار غم انگیز است.”

(میرا Srinivasan است هندو‘s کلمبو خبرنگار)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی