‘گران’ ممکن است سعی کنید برای خرابکاری در روند صلح در افغانستان: وزیر خارجه پاکستان

وزیر خارجه پاکستان شاه محمود قریشی روز یکشنبه هشدار داد که “اخلال گران” می توانید سعی کنید برای خرابکاری در روند صلح در افغانستان یک روز پس از آمریکا و طالبان امضا نقطه عطفی در مقابله دوحه برای آوردن صلح پایدار در کشور جنگ زده.

آقای قریشی بود که در میان چند مقامات خارجی که با حضور در این مراسم در قطر در روز شنبه.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد در بازگشت از دوحه آقای قریشی گفت: او ملاقات وزیر امور خارجه مایک Pompeo پس از امضای مراسم و مشخص شده که این مهم برای جلوگیری از “اخلال گران”.

“وجود دارد اخلال گران در داخل افغانستان و در خارج شما را مجبور به نگه داشتن مواظب برای آنها و جلوگیری از آنها را. شما باید آنها را شناسایی و آنها را به سرزنش و شرم – ساز و مورد نیاز است که برای” او گفت:.

آقای قریشی گفت که او گفت: آقای Pompeo که آن نیز کلیدی برای دیدن نوری از داخل افغانستان گفت و گو آدرس ابهامات سیاسی در افغانستان و بسیج حمایت های بین المللی خود را بازسازی.

“نقشی که پاکستان به عنوان تسهیل کننده بود که اذعان کرد و ستود. افرادی که استفاده می شود به انتقاد پاکستان بودند قدردانی از نقش آن دیروز,” او گفت:.

حمایت از پاکستان

او گفت پاکستان را گسترش پشتیبانی کامل به داخل افغانستان گفت و گو را به آخرین صلح در کشور جنگ زده اما اشاره کرد که مسئولیت نهایی شد و در افغانستان.

“در آن دیده می شود که آیا افغانستان رهبری موافقت خود را با نشستن و ایجاد یک نقشه راه سیاسی. آنها هستند که باید تصمیم بگیرد که چه نوع از افغانستان می خواهند” او گفت:.

او گفت: نروژ بود ابراز تمایل خود را به نگه داشتن داخل افغانستان گفت و گو است.

همچنین بخوانید: طالبان شروع می شود دیپلماتیک کمک رسانی پس از توافق ایالات متحده آمریکا در افغانستان

آقای قریشی گفت: این امر می تواند همچنین مهم است برای طالبان برای قطع ارتباط با القاعده و دیگر گروه های تروریستی به رضایت از جهان است.

آقای قریشی همچنین گفت: پاکستان انتظار می رود افغانستان نمی خواهد اجازه می دهد هر کشور “مانند هند و یا هر نوع دیگر استفاده از خاک خود علیه پاکستان”.

او گفت: قرارداد تولید حرکت مثبت است که باید حفظ شود و “یکی از چیزهایی که می توانید انجام دهید این است که آزادی زندانیان”.

او گفت که طالبان موفق شد در کاهش خشونت در سراسر کشور است که “تا به حال نه دیده می شود از جمله کاهش خشونت در گذشته”.

وزیر امور خارجه گفت: این قرارداد امضا شده در دوحه می تواند راه را برای خروج کامل نیروهای خارجی از افغانستان در 14 ماه.

آقای قریشی نیز نامیده می شود این توافق به عنوان “منادی” صلح و گفت: پاکستان می تواند از صلح در افغانستان است.

آمریکا خود را تکمیل خروج نیروهای نظامی از افغانستان در مدت 14 ماه با اولیه خروج نیروها از مجموع 13,000 به 8,600 اتفاق می افتد در 4 ماه آینده با توجه به معامله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>