آن را باید به عنوان یک شوک به بسیاری که قدرتمند ترین نهاد در ورزش است نه تلویزیون و نه حامی و نه بازیکن و یا رسمی اما یک ویروس بیش از حد کوچک دیده می شود در زیر یک میکروسکوپ معمولی. اولین ویروس در زیست شناسی کشف شد و پس از مرگ شاعر شلی یا Ozymandias — شعر در مورد غرور — ممکن است معلوم متفاوت است.

با تشکر از coronavirus, بسیاری از ما در حال فکر کردن از آنچه که ما انجام دهد, چرا ما آن را انجام دهد و آنچه در آن تمام معنی است. آن است که یک جایگزین به فکر مرگ و بیماری های همه گیر و چه-ممکن است-beens دارند.

عمیق ترین فعالیت

ورزش بی معنی و فعاليت در آن نهفته است جذابیت آن. همچنین یکی از عمیق ترین فعالیت های ما می تواند در تعامل است. است به ثمر رساندن گل در ومبلی مهم تر از کشف یک فرمول ریاضی? است که از راه اشتباه به آن قرار داده است.

ورزشی است که فایده آن منجر نمی شود به چیز دیگری آن نه برای چیز دیگری. آن است که یک حواس پرتی از زندگی, اما در زندگی خود زندگی می کردند در یک زاویه متفاوت است. ورزش به معنی خود و به پایان می رسد اهداف مصنوعی نیاز واقعی است.

در یک مقاله فوق العاده با عنوان چرا کریکت?, مایک Marqusee گفت: “ما ورزش سازمان دیده بان با دقت برای همه آن چیزهایی است که دروغ فراتر از عملکردی است.”

ورزشکاران غافل زنده توسط credo از ریاضی دان G. H. هاردی که گفت: “من هرگز انجام هر چیزی را ‘مفید’. هیچ کشف معدن ساخته شده و یا به احتمال زیاد به طور مستقیم یا غیر مستقیم برای خوب یا بد حداقل اختلاف به جهان…” جایگزین “کشف معدن” با “قرن من” و یا “outswinger از معدن” و که هنوز هم درست است.

هنوز وجود دارد در مورد پوشش کامل درایو چیزی است که باعث می شود ما احساس خوبی در مورد خودمان را فقط به عنوان وجود دارد در ریاضیات زیبایی فراتر از صرف بهره وری.

ما نیاز کریکت نه به خاطر آن به ما می گوید در مورد زندگی و یا دارای یک آینه به جامعه (آن ممکن است اما این اتفاقی) اما به خاطر خود. به عنوان رویدادهای ورزشی در سراسر جهان در حال لغو, ما متوجه دوباره چه لازم است ورزش است.

چند روز پیش کسی توییتی کمی از عمل از هند را به آزمون در برابر غرب هند در سال 1974-75, بنگلور, همیشه اول. این آزمون برای اولین بار من تو را دیدم هر توپ از. به عنوان یک بچه مدرسه نشسته بودم بالا در می ایستد و تا به حال به فشار گردن من برای دیدن برخی از عمل. دو نوابغ ساخته شده اولین خود را همراه با من — گوردون Greenidge و درآمدزایی ریچاردز. بزرگ fielder Eknath Solkar در زمان آنچه که او در نظر گرفته بهترین خود را گرفتن.

کاپیتان Clive لوید ساخته شده یک قرن آلوین Kallicharan ملایم و دل انگیز یک. در حالی که لوید کاهش یافته و متوسط-پیسرز به غرفه Kallicharan کاهش یافته است مرده در پای این ریسندگی Prasanna و چاندراسکار. در یک چرخش پیگیری این مهارت در بالاترین مرتبه است.

آنچه که من نیز به یاد زمانی که من دیدم صدای جیر جیر چیزی بود که من فکر کردم در آن سن و سال چه من احساس خود را در مورد مدرسه کتاب من خواندن دوستان من تا به حال در این محله است. آن را مانند پروست مادلین بازکردن خاطرات یکی بود در سال بازدید. آن را آرام به می دانم که آنها هنوز هم وجود دارد نزدیک به نیم قرن بعد.

همه ما نیاز به ورزش به ما یادآوری از خودمان است. هر چه شور است که همان اثر — موسیقی, فیلم, کتاب تئاتر و سیاست است. ورزشی است نه یک حواس پرتی اما پیچیده بافته شده را به پرده نقش دار از زندگی ما است. زمانی که مدیریت فوتبال Bill Shankly گفت: “فوتبال مسئله مرگ و زندگی مهم تر از آن” او اغراق بلکه ساخت یک نقطه.

در انتهای دیگر مقیاس چامسکی که اخراج ورزش به عنوان “منطقه ای است که هیچ معنا و احتمالا رشد به دلیل آن است هیچ معنی به عنوان یک جابه جایی از مشکلات جدی یکی تحت تاثیر قرار نمی.”

وجود دارد در نزدیکی مذهبی-شور

جستجو برای معنی در یک محکوم ورزش, چرا ورزش به عنوان بازی بی معنی است. اما که نمی توان آن را ناچیز یا بدون ارزش است. در واقع آنچه کت کریکت (یا فوتبال یا تنیس یا بسکتبال) با اهمیت است که تجربه مشترک نزدیک به تب مذهبی که طرفداران رویکرد آن است. مارکس ممکن است فقط به عنوان به راحتی باید گفت که ورزش تریاک از مردم و با توجه به تریاک یک چرخش مثبت.

اما این که طرف تقاضا از ورزش نیست. در طرف عرضه است که اتفاق می افتند روایت است که غیر قابل پیش بینی, زیبایی شامل کوتاه مدت موفقیت و شکست و در آن محدوده و دامنه اجازه می دهد تا هر دو بازیگر و تماشاگر به کشف جنبه های خودش که منجر به بزرگتر خود دانش است.

ورزش بر خلاف هنر یا موسیقی یا ادبیات می تواند به شکل هر چه احساسات ما به آن پور — و این باعث می شود رقابت خاص و متفاوت از دیگر مهم تلاش مانند جنگ یا روغن قیمت گذاری شده است.

و است که چرا ما آن را خیلی دوست دارم. لغو یک یادآوری مانند گسترش coronavirus را که ما به اندازه کافی سپاسگزار برای آنچه که ما را و که غرور ما نمی به مقدار بسیار چیزی شلی گفت: ما دو قرن پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی