دانش آموزان باید اتخاذ چهار sutras به درخشش در زندگی است. آنها باید به دنبال موفقیت سخت کار می کنند نه از ترس شکست و به دنبال سطح زمین, تجربه گفت, مدیر اجرایی, ITC-ABD, Sanjeev Rangrass.

پرداختن به دانش آموزان در Vignan Mahotsav-2020 آقای Rangrass گفت که آینده در گرو نسل جوان.

بدمینتون بازیکن Vishnu Gutta گفت: Vignan Mahotsav یادآوری از روز به کالج. “من از دست رفته من روز به کالج و دانشگاهیان در حال اجرا پس از من اهداف و موفقیت, بنابراین من مطمئن ساخته شده است که خواهرم را از دست ندهید, کالج زندگی” گفت: خانم بنت.

خانم بنت گفت: ورزش کمک هر فرد نه تنها در مورد از دست دادن اما همچنین در مورد برنده است. ورزشکاران می دانستند که چگونه به تعادل بین برنده و ضرر و زیان و همچنین ورزش نگه داشتن نه تنها بدن بلکه ذهن سالم است.

او تاکید کرد که ورزش بود و نیاز به ساعت و پیشنهاد کرد که دانشجویان خواستار زمان برای ورزش و آمادگی جسمانی فعالیت است. “ورزش تنها زمینه است که شما می توانید یک قهرمان جهان گفت:” خانم بنت. “من تا به حال تصور که آندرا پرادش می دهد کمتر اهمیت به ورزش است اما Vignan ثابت کرد به من گفت:” آقای Rangrass.

رئیس دانشگاه Lavu Rathiah معاون رئیس Lavu Krishnadevaruyulu معاون صدراعظم M. Y. S. Prasad, ثبت M. S Raghunathan پیشوا K. Satya Prasad, دانشکده, تحقیقات محققان و دانشجویان با حضور در این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی