کانون توجه این است که در حال حاضر در اتصال بین ووهان و کرالا به هند هر سه مثبت رمان coronavirus موارد تا کنون در حال دانشجویان از یک دانشگاه در تاریخی شهر چینی که کانون این بیماری همه گیر.

ووهان شده است یک قسمت را محبوب برای Keralites و دیگران به عنوان یک آموزشی توپی با کیفیت و مقرون به صرفه دوره های پزشکی جذب دانشمندان خارج از کشور.

تحت تاثیر عواملی مانند قیمت و امکانات و استانداردهای بین المللی در آموزش پزشکی ارائه شده به زبان انگلیسی دانش آموزان از کرالا شده اند هجوم آوردند به ووهان دانشکده پزشکی دانشگاه.

ووهان بیش از 1000 متر از چینی پایتخت پکن و 800 کیلومتر از شانگهای یک شهر تاریخی و نقش کلیدی در قرن 20 تاریخ چین است.

کیفیت آموزش و پرورش’

“من بسیار خوشحال هستم در مورد سیستم آموزش پزشکی در دانشگاه ووهان. آنها در ارائه آموزش با کیفیت در قیمت مقرون به صرفه هزینه” یک دانش آموز که در حال بازگشت از ووهان پاسخ گفت.

Aiswarya Hariharan سوم-سال MBBS دانشجو به هند بازگشت و در اوایل ژانویه به زودی پس از مدرسه بسته شد برای تعطیلات. به گفته او ووهان دانشکده پزشکی دانشگاه تبدیل به یک مرکز جاذبه برای MBBS, جزوات از کرالا به دلیل استاندارد بین المللی.

“ما در دسته ای وجود دارد حدود 70 دانشجویان بین المللی. جالب است که 50 نفر از آنها از کرالا” گفت: Aiswarya از Thripunithura در نزدیکی اینجا.

پدر و مادر یکی دیگر از MBBS, دانش آموز, تحصیل در ووهان گفت: او دختر خود را وجود دارد به دلیل آن بالا و استاندارد از سیستم آموزش و پرورش در هزینه مقرون به صرفه به او.

“من صرف ₹5 لاخ به ₹6 لاخ برای هزینه اقامت و غذا در سال برای دختر من است. این مقدار هزینه بسیار کمتر نسبت به بسیاری از خود تامین مالی موسسات پزشکی با حداقل امکانات در هند. علاوه بر تحصیل در خارج از کشور مفید برای دانش آموزان به عنوان آنها بین المللی قرار گرفتن در معرض” پدر و مادر گفت.

Revathy کریشنان از تریواندروم نیز انجام MBBS در ووهان. سوم-سال دانشجویی گفت: او بسیار خوشحال بود در مورد موسسه و آن علمی که ارائه آموزش پزشکی در تاریخ همتراز با دیگر مشهور هندی, موسسه پزشکی.

500 از کرالا

این دانش آموزان گفت: حدود 500 از کرالا بودند انجام MBBS البته در دانشگاه ووهان.

آنها ابراز اطمینان کرد که غول های آسیایی خواهد غلبه بر بحران به زودی و با آنها خواهد بود قادر به ادامه تحصیلات خود را وجود دارد.

مشاور آموزشی یعقوب جورج مدیر کل آسیایی, آموزشی, مشاوره, اما, احساس تعدادی از دانش آموزان که رفت به چین برای MBBS بود حداقل به چندین نفر دیگر ترجیح کشورهایی مانند روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی