بهار جرقه انتظار برای تنظیم شعله جنگل در حال اشتعال در ادیلبد جنگل

“ای باد اگر در زمستان می آید بهار می تواند به مراتب پشت؟” گفت: بزرگ انگلیسی عاشقانه, شاعر, P. B. شلی. که تقریبا 150 سال پیش زمانی که طبیعت و آب و هوا بودند دست نخورده و فصل تغییر در زمان. گرمایش جهانی و تغییرات آب و هوایی بود و در عین حال به اتفاق می افتد.

حالا زمان آن است که Moduga یا Palash (Butea monosperma) درختان با مته سوراخ درخشنده مایل به قرمز یا نارنجی رنگی گل, معمولا شناخته شده به عنوان شعله از جنگل نشان دهنده رسیدن بهار است. فصل در ارتباط عاشقانه با حال شده است با تاخیر حداقل یک ماه به عنوان آشکار است از تاخیر در گلدهی از Moduga و دیگر درختان در جنگل.

دیر گل

غیر منتظره دوره طولانی تر از بارندگی و به همان اندازه غیر معمول زمستان گرم را با تاخیر به فصل بهار در این کشور به ویژه در بخش های شمالی این سال با توجه به کارشناسان. “موسمی تمدید تا ماه نوامبر و در طول زمستان کوتاه تر بود,” اظهار S. رم ردی استاد بازنشسته گروه گیاه شناسی Kakatiya دانشگاه واراناگل به عنوان او با اشاره به پدیده که احتمالا نهفته رسیدن بهار است.

“بله, آن است که photoperiodism یا پاسخ گیاهان به تغییرات فصلی در طول روز” E. N. Murthy, دانشیار گروه گیاه شناسی Satavahana دانشگاه کریمنگر, موافقت به عنوان او صحبت از unsual تاخیر در گلدهی درختان مانند Moduga. “پراکنده باران دوره طولانی از ابری آب و هوا و درجه حرارت بالاتر در طول زمستان مسئول Moduga درختان هنوز گل,” او اضافه شده است.

عسل به علت

تاخیر در ورود بهار نیز در نتیجه تاخیر در مجموعه ای از عسل توسط قبیله ای شکارچیان. زنبور عسل بستگی دارد به طور عمده در Palash گل برای استخراج شهد.

“می تواند وجود داشته باشد تاخیر در تولید عسل با توجه به تغییرات آب و هوا است اما ما در انتظار یک سپر عملکرد جنگل تولید در این فصل” بخشی مدیر Girijan تعاونی شرکت (GCC) در Utnoor L. K. Ramanandam پیش بینی کرد. “ما برنامه ریزی شده برای شروع به تهیه عسل در شکل باریک و دراز satches به نام شاخه به آشرام مدرسه کودکان در تقسیم نشده اورد منطقه” او نشان داد این طرح که بستگی به مجموعه ای از جزئی جنگل تولید کند.

ورود عسل در شورای همکاری خلیج فارس مراکز خرید در ادیلبد, Utnoor, Ichoda, Asifabad, Kagaznagar, Jannaram و کمرددی شده است به طور پیوسته کاهش بیش از چند سال گذشته. از 515 تن خریداری شده توسط شورای همکاری خلیج فارس در 2017-18 آن رفته بود به 338 تن در 2018-19 و 160 تن در 2019-20 با توجه به همکاری خلیج فارس DM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>