رئیس جمهور عراق Barham صالح نامزد رئیس جاسوسی مصطفی Kadhemi در روز پنج شنبه به عنوان کشور سوم نخست وزیر این سال, لحظات پس از سلف خود به پایان رسید پیشنهاد خود را برای تشکیل یک دولت.

آقای Kadhemi که 53 ساله رئیس سرویس اطلاعات ملی است صعود به نقش عراق در برابر یک بحران بودجه در آورده با سقوط قیمت جهانی نفت و گسترش رمان coronavirus.

“این یک مسئولیت بزرگ و یک کار دشوار است” گفت: آقای صالح در نامزدی گفتار توصیف آقای Kadhemi به عنوان کسی که با صداقت و دلیل.

حمایت گسترده

نامزدی خود را با حضور وزرا و رقبای سیاسی و حتی نماینده سازمان ملل متحد در عراق نشان دهنده حمایت گسترده از آقای Kadhemi که نه از قبلی PM-تعیین برخوردار بودند.

لحظات قبل از مراسم سلف خود عدنان Zurfi اعلام کرد او به خروج از نامزدی خود را با توجه به “داخلی و خارجی به دلایل”. آقای Zurfi شده بود قاطعانه مخالف تندرو جناح شیعه نزدیک به ایران که برخوردار از نفوذ گسترده در بغداد. هر نامزد برای نخست وزیری ناظران می گویند باید یک چراغ سبز از عراق شیعه و کرد و سنی جوامع — و همچنین ایران و رقیب خود ایالات متحده

آقای Kadhemi قادر به امن است که پشتیبانی پس از هفته ها از لابی است که به اوج خود رسید و در سراسیمگی از جلسات در بغداد در طول هفته گذشته منابع گفت. در میان آنها بودند گردهمایی با حضور ژنرال ايراني اسماعیل Qaani که رهبری سپاه قدس در عملیات خارجی واحد پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته سلف خود قاسم سلیمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی