سریلانکا thumps غرب هند

سریلانکا خرد شده غرب هند توسط 161 اجرا می شود در دومین روز بین المللی از مبارزات سری در اینجا در روز چهارشنبه.

تعقیب 346 برای پیروزی غرب هند بود دگرگون کردن 184 در 39.1 اور با مچ ریسندگی Wanindu Hasaranga و Lakshan سانداکان در نظر گرفتن سه ویکت هر.

Avishka فرناندو که لعنتی 127 و Kusal Mendis که ساخته شده 119 قرار داده و در 239 اجرا می شود در سریلانکا بالاترین سوم-حلقه ایستاده به عنوان میزبان انباشته 345 هشت پس از قرار دادن در به خفاش.

غرب هند برنده بازی شیر یا خط و انتخاب به کاسه در پیشنهاد خود را به مربع سه سری بازی و paceman شلدون Cottrell آیا نا امید نمی دوقلو با حملات پی در پی توپ در چهارمین بیش از.

کاپیتان Dimuth Karunaratne رفت و برای یک و Kusal Perera کاهش یافت و به صفر در 100 ODI قبل از Mendis را تکذیب کرد Cottrell هتریک و همراه با فرناندو برای خنثی کردن مخالفان بولینگ.

Mendis کردم تاخیر در دو زمانی که غرب هند کاپیتان Kieron Pollard کاهش یافته است ساده شانس در اولین لغزش Jason دارنده. او در ادامه به گل دوم خود را در یک روز صد.

سریلانکا در زمان بی نظیر 2-0 سرب در سه مسابقه سری بعد از لبه این بازی برای اولین بار توسط یک حلقه.

این بازی در سوم در کندی در روز یکشنبه.

نمرات: سریلانکا 345/8 در 50 اور (Avishka فرناندو 127, Kusal Mendis 119, Thisara perera 36, Sheldon Cottrell 4/67, Alzarri یوسف 3/57) bt غرب هند 184 در 39.1 اور (Shai امید 51 نیکلاس کیجا 31, Wanindu Hasaranga 3/30, Lakshan سانداکان 3/57).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>