سریلانکا برای تحقیق “Ravana را حمل و نقل هوایی در مسیرهای”

سریلانکا هوانوردی گفته است: “رهبری یک پروژه تحقیقاتی به بررسی اساطیری شخصیت Ravana را “حمل و نقل هوایی در مسیرهای”.

در اخیر روزنامه تبلیغات در Sinhala از سازمان هواپیمایی کشوری از سریلانکا به دنبال هر گونه اسناد و مدارک مربوطه و ادبیات از درخواست از آنها برای تماس با ایمیل و شماره تلفن به پژوهش در موضوع “پادشاه Ravana و باستان سلطه هوایی مسیرهای در حال حاضر از دست رفته”.

هنگامی که تماس با یک مقام رسمی در سازمان گفت: این پروژه به دنبال خارج کردن با یک روایت معتبر در مورد پادشاه Ravana به عنوان “داستان های بسیاری وجود دارد”.

داستان های متعدد

پرسید که چرا سازمان هواپیمایی کشوری شد helming پروژه رسمی — درخواست نمی شود به نام — گفت: “ما اصلی حمل و نقل هوایی سازمان تنظیم مقررات در سریلانکا. از آنجا که داستان های متعدد در طول سال مورد Ravana پرواز هواپیما و پوشش این راه ما می خواهیم به مطالعه این موضوع است.”

در حالی که سریلانکا گردشگری بخش ترویج ‘رامایانا دنباله’ برای بازدید کنندگان از هند — یکی از سریلانکا بزرگترین بازارهای گردشگری — این حماسه را آنتاگونیست پادشاه Ravana که اکثریت سینهالی-مسلمانان تگرگ مانند دراویدی حزب آیکون در تامیل نادو از جمله رئیس سابق وزرای C. N. Annadurai و M. Karunanidhi انجام داد. هر دو اجتماعی-مذهبی سازمان در سریلانکا و دولت و احترام و اذعان Ravana به عنوان “شاه شجاع” از کشور جزیره.

یک خط سخت سینهالی های بودایی گروه تماس خود را ‘Ravana Balaya’ در حالی که سریلانکا به نام اولین ماهواره به مدار راه اندازی شد در ماه ژوئن گذشته, ‘Ravana-1’. پرداختن به یک کنفرانس حمل و نقل هوایی عمران متخصصان در کلمبو در سال 2016 و سپس وزیر ترانسپورت و هوانوردی Nimal Siripala de Silva بود اظهار داشت که در حالی که تاریخ مدرن جهانی حمل و نقل هوایی آغاز شد و با برادران رایت آن را مشترک افسانه در سریلانکا است که شاه شجاع به نام Ravana, با استفاده از یک ماشین پرنده به نام “Dandu monara” به پرواز نه تنها در داخل کشور بلکه در منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>