سری لنکایی مربیان ترس virus ممکن را در مورد تقسیم

مجبور به تغییر به سیستم عامل آنلاین با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس سریلانکا مربیان ترس که ناهموار دسترسی به ابزارها و اتصال به اینترنت در میان دانش آموزان ممکن است به ارمغان بیاورد جدید اختلافات در این کشور را رایگان سیستم آموزش و پرورش.

همیشه از سریلانکا گزارش اول خود را محلی مورد COVID-19 در مارس 10, مقامات بهداشت عمومی شده اند کرده است. با خط مقدم سلامت کارگران و نظامی پیشرو در مبارزه با این ویروس در این کشور رفت و به حکومت نظامی برای نزدیک به دو ماه به طور همزمان خاموش آن در فرودگاه ها و بنادر به بازدید کنندگان است.

مدارس و دانشگاه ها باقی مانده اند بسته در طول زمان به سرعت در امید بستن برای ابزارهای آنلاین و سیستم عامل به ادامه تقویم دانشگاهی. بدون هیچ اتلاف وقتی مقامات صادر روزنامه در مورد این موضوع در حالی که کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) نوشت: به همه گروه های آموزشی در ماه مارس درخواست آنها را به “حداقل رساندن آسیب به این سال تحصیلی” با تطبیق با سیستم عامل آنلاین. این UGC همچنین ارائه دسترسی رایگان به منابع آنلاین برای تمام دانشجویان و اعضای هیئت علمی.

اما آن را که ساده است. همه دانش آموزان متعلق به دستگاه ها و یا دسترسی به اتصال به اینترنت خود را در شهر محل زندگی. در یک بررسی انجام شده توسط دانشکده هنر در دانشگاه کلمبو از 50 درصد از دانش آموزانی که پاسخ داد: نیمی نیست خود را بزرگ صفحه نمایش دستگاه. هر چند گوشی های هوشمند رواج نیست همه تا به حال دسترسی آسان به اینترنت با توجه به Kaushalya Perera ارشد, مدرس در گروه زبان انگلیسی. “اکثر دانش آموزان به خانه رفته اند. بسیاری از آنها ضعیف یا نامنظم پوشش سیگنال در مناطق خود,” او گفت: هندو.

به گزارش اداره سرشماری و آمار بیش از 4.2 میلیون کودک در سریلانکا سیستم مدرسه در حالی که بیش از 100 ، 000 در دانشگاه ملی به عنوان در هر UGC داده است. سیستم آموزش و پرورش عمومی که اکثریت دانش آموزان می رود به اتهام نیست هزینه به دانشگاه. هیچ اطلاعات رسمی در دانشجويان دسترسی به گوشی های هوشمند و یا دستگاه های دیگر اما مربیان برآورد آن به طور قابل توجهی پایین تر در مقایسه با کلی گوشی های هوشمند ،

پهن باند تلفن همراه اتصالات اغلب مربوط به گوشی های هوشمند استفاده شد و بیش از 5 میلیون نفر در اوایل سال 2018 سریلانکا اخبار سایت اقتصاد بعدی گزارش شده است. اما پوشش 4G است و حتی در تمام نقاط کشور به ویژه در بخش مرکزی تپه کشور و شهرهای کوچکتر. بیشتر اتهامات داده ها کمتر در طول شب و صبح زود در مقایسه با نرخ در طول روز.

برخی از دانش آموزان درخواست Mahendran Thiruvarangan که می آموزد در گروه زبانشناسی و انگلیسی در دانشگاه جففنا برای برگزاری کلاس های آنلاین در اوایل صبح زمانی که داده های تلفن همراه ارزان تر است. “ما ممکن است ها خوانش اما دانش آموزان باید خوب پوشش اینترنت برای دسترسی به آنها و حضور در کلاس آنلاین.”

سیگنال ضعیف

یکی از دانش آموزان خود را در Akkaraipattu در شرق امپرا منطقه اغلب شکایت سیگنال ضعیف. “همچنین, همه دانش آموزان زندگی در خانه های با اتاق های جداگانه را آرام و حفظ حریم خصوصی در حالی که حضور در کلاس. ما باید به فکر این چالش ها که چهره دانش آموزان به ویژه کسانی که از متوسط پس زمینه” آقای Thiruvarangan گفت.

برخی از دانش آموزان مشغول هستند در کار پاره وقت برای حمایت از پدر و مادر خود را که ممکن است شغل خود را از دست در طول همه گیر و پیدا کردن آن سخت به نگه دارید تا با کلاس های آنلاین با توجه به Sivalakshan Ganesan که تحصیل در رشته مهندسی در دانشگاه روپیه Jayewardenepura.

“دوستان من زندگی در مناطق مانند Badulla, Kurunegala, آیا باید قدرت سیگنال در نزدیکی خانه های خود. برخی حتی سفر به نزدیکترین شهرهای قادر به دانلود مواد و یا حضور در کلاس. ما در سیستم آموزش و پرورش رایگان است اما coronavirus در حال ایجاد یک وضعیت که در آن تنها کسانی از ما که پول می توانید در ادامه یادگیری,” او گفت:.

حتی دانش آموزان با دسترسی به ابزارها و اتصال به اینترنت خوب باید مشکلات دیگر — از فشار از خواندن کتاب های درسی در تلفن های هوشمند به مدیریت با کمتر دیجیتال کتاب های درسی در سینهالی و تامیل به عنوان در مقایسه با زبان انگلیسی معلمان اشاره کرد. در زمان این فرایند بسیار استرس زا برای معلمان و دانش آموزان با توجه به دیوید Suren که می آموزد در یک سطح [خبرنگاران به کلاس 12] دانش آموزان در یک مدرسه در Matale, central شهرستان در سریلانکا مرکزی استان. حدود نیمی از والدین کودکان در مدرسه خود را شاغل هستند در چای شهرکهای braving دستمزد پایین و شرایط کاری شدید.

“بسیاری از آنها فقط به تازگی خریداری شده تلفن های هوشمند برای اطمینان از کودکان خود را می توانید در ادامه آموزش و پرورش است. اما متاسفانه شهریه معلمان نیز با سوء استفاده از وضعیت و شارژ به شدت به صورت آنلاین مربیگری آقای Suren گفت. “رک و پوست کنده به عنوان یک معلم من احساس می کنم ما می توانیم فراغت کودکان برای چند ماه تا زمانی که به طور منظم در کلاس های رزومه. سیستم ما را رد کرده است آنها خود را در دوران کودکی و شاید این فرصت را برای آنها فقط در خود کشف.”

دانش آموزان با معلولیت خاص نیاز دارد که منابع آنلاین به طور کامل ممکن است آدرس خانم Perera اشاره می کند. “این شیب منحنی یادگیری برای ما معلمان بیش از حد. برخی از آنها با بهره گیری از آن اما این نباید انجام شده در هزینه خروج برخی از دانش آموزان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید