سری لنکایی کمیته پارلمانی پیشنهاد فوری ممنوعیت برقع

یک سری لنکایی کمیته پارلمانی در امنیت ملی پیشنهاد کرده است فوری ممنوعیت برقع و تعلیق ثبت نام از احزاب سیاسی قومی و مذهبی اساس پس از عید پاک یکشنبه حمله تروریستی که به کشته شدن بیش از 250 نفر است.

پیشنهادات ویژه در یک گزارش ویژه ارائه شده در مجلس در روز یکشنبه برای حل و فصل 14 مسائل بحث برانگیز پس از آوریل 21, عید پاک, حمله سال گذشته است. این گزارش که توسط MP Leonardo Jayatilaka رئیس بخش نظارت کمیته امنیت ملی این آینه روزانه گزارش شده است.

بر اساس این گزارش تعدادی از کشورها در حال حاضر ممنوع برقع.

این گزارش حاکی از آن است که پلیس باید قدرت به درخواست هر کسی با پوشیدن چهره و پوشش در یک محل عمومی را مانند لباس به منظور ایجاد هویت فرد است.

اگر این درخواست است نه انطباق با پلیس باید قدرت به دستگیری فردی بدون حکم این گزارش گفت:.

آن نیز توصیه می شود این کشور در کمیسیون به تصویب یک قانون را به حالت تعلیق ثبت نام از احزاب سیاسی قومی و مذهبی بر اساس.

این گزارش همچنین گفت که ثبت نام از احزاب سیاسی که برخی از نژادی یا مذهبی جنگ و یا در نام آن نیز باید ممنوع است.

چنین حزبی باید تبدیل به سیاسی و یا غیر مذهبی حزب سیاسی در یک دوره مشخص از زمان ،

در این گزارش آمده است که تمام دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس باید جذب عادی سیستم مدرسه تحت وزارت آموزش و پرورش ظرف مدت سه سال.

این گزارش همچنین پیشنهاد ایجاد یک کمیته ویژه برای تنظیم مدارس تحت اداره مسلمان مذهبی و امور فرهنگی.

نه بمب گذاران انتحاری متعلق به محلی اسلامگرای افراطی گروه ملی Thawheed جماعت (NTJ) انجام یک سری از انفجار ویرانگر است که پاره از طریق سه کلیساها و سه هتل لوکس در یکشنبه عید پاک, قتل 258 نفر از جمله 11 سرخپوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>