سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa قوانین reconvening مجلس

سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa روز جمعه رد کرد reconvening حل و مجلس با استفاده از قدرت اختیاری.

در نامه ای امضا شده توسط وزیر امور خارجه خود را منتشر به رسانه ها در روز جمعه — رئیس جمهور گفت: احزاب مخالف “را باور ندارد در برگزاری انتخابات و به جای درگیر شدن در یک باریک دستور کار سیاسی در یک زمان بسیار مهم که دولت در تلاش است تا به حفاظت از بهداشت عمومی و امنیت اجتماعی و رفاه”.

زمان تست به عنوان سریلانکا مبارزه با ویروس

این نامه می آید روز پس از رهبران احزاب عمده سیاسی در مخالفت با نامهای به رئیس جمهور Rajapaksa اصرار او را به reconvene مجلس که او حل شده در مارس 2, با استفاده از خود اختیاری قدرت به منظور افزایش این کشور coronavirus (COVID-19) پاسخ با عبور از “لازم است قوانین”. بیشتر آنها متعهد “مسئول همکاری” اطمینان رئیس جمهور این است که آنها نمی رسم حقوق و یا خنثی کردن هر گونه “اقدامات قانونی” از دولت است.

رئیس جمهور Rajapaksa گفت: نیاز به رعایت ماده 70 (7) از سریلانکا قانون اساسی نیست بوجود می آیند. او با اشاره به مقاله برانگیخته توسط مخالفان است که می گوید که اگر “رئیس جمهور راضی است که شرایط اضطراری بوجود آمده از این طبیعت است که زودتر جلسه مجلس لازم است” او ممکن است احضار حل مقننه با اعلام.

انتخابات به تعویق افتاد

سریلانکا کمیسیون انتخابات به تعویق افتاد انتخابات — قبلا برنامه ریزی شده برای مارس 25 به 20 ژوئن در پی COVID-19 اما بسیاری از احزاب مخالف اند در اعتراض به این تاریخ جدید با استناد به احتمال زیاد عمومی خطرات بهداشتی. برخی نیز با اشاره به خطر ابتلا به “قریب الوقوع بحران قانون اساسی” مطرح شده توسط نظرسنجی جدید تاریخ به عنوان قانون اساسی نیاز به مجلس به احضار و نه بعد از سه ماه پس از اعلام انحلال خانه [مارس 2]. رئیس جمهور Rajapaksa است قبل گفت: نظرسنجی ها تاریخ بود حق کمیسیون انتخابات.

 

سریلانکا گزارش در مجموع 671 موارد از جمعه. این کشور شاهد افزایش در تعداد موارد پس از بیش از 200 پرسنل نیروی دریایی آزمایش مثبت هفته گذشته است. سریلانکا بوده است در نزدیکی-کل مستند پس از 20 مارس به دولت تحمیل حکومت در معرض خطر منطقه از جمله کلمبو است که بیشترین تعداد از موارد.

نخست وزیر ماهیندا Rajapaksa دعوت کرده است همه نمایندگان مجلس از آخرین مجلس برای ملاقات در معبد, درختان, خود اقامت رسمی در روز دوشنبه. ساعت Rajapaksa زودتر تشکیل رهبران حزب’ جلسه به بحث در مورد سریلانکا در پاسخ به COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>