Sricharan Pakala: من مدیون موسیقی من به Vizag را تپه ها و سواحل

آهنگساز موسیقی Sricharan Pakala مترادف با عصر جدید پلیسی در Telugu cinema. با Kshanam, Goodachari, Evaru و PSV Garuda وگا به اعتبار خود او بوده است بالا بردن نوار با نمره خود را کمک به edge-of-the-صندلی تجربه. چاپلوسی نگه داشته, آینده, اما, نیز وجود دارد که خطر typecast. او را شکست و به دور از که قالب با rom-com کریشنا و للا (KAHL)و موسیقی است که در میان این فیلم صحبت کردن امتیاز.

آلبوم موسیقی هنوز منتشر نشده و Sricharan تصدیق این تیم بود که در زمان کوتاه قبل از فیلم مستقیم OTT انتشار (KAHL است جریان در Netflix بکشد و Aha). این آلبوم خواهد بود به زودی با دوبله مرحله پیگیری پاپ آهنگ ‘Pulihora’.

مستقل ضربان

Sricharan نیز مستقل تک آینده به عنوان بخشی از فصل یکی از حیدرآباد فرفره در Amazon Prime Music, به زودی.

Sricharan وارد فیلم صحنه موسیقی در سال 2013 با Adivi Sesh را K. I. S. S و Kshanam (2016) دنبال کرد. قبل از آن او شده بود بخشی از گروه راک Pentatonic برای یک دهه در Vizag انجام فلزات سنگین و پس از آن کاوش راک, تلفیقی جاز… “همه این تاثیرات وجود دارد در موسیقی امروز,” او می گوید.

خود آموخته نوازنده او در ابتدا به گوش غزل در درایوهای با مادر خود, سپس او کشیده شد سمت Ilaiyaraaja و A R Rahman را ترکیب: “من شدیدا با الهام از آنها [به دنبال موسیقی],” او می گوید.

Sricharan می گوید او مدیون علاقه خود را در موسیقی به “تپه ها و سواحل Vizag” و فرهنگ آن از موسیقی زنده: “Vizag استفاده می شود به یک townhall موسیقی و فرهنگ در 1970s, 80s و 90s. هنگامی که من انجام در یک کلبه در سواحل در هتل پارک روسیه در میان مخاطبان به یاد می آورد خاطرات خود از Vizag موسیقی در 80s” او سهام.

اولیه خود را آموزش گیتار بود با کمک برادر و پسر عموی و Sricharan به گوش متنوع ژانرهای موسیقی. “گروه ما انجام می شود در بسیاری از حوادث زندگی می کنند و من می توانم تایید که Vizag بسیاری از استعداد بکر” او می گوید.

یکی از رفقای خود را برای موسیقی فیلم توسط یک دوست از Vizag خواننده Poojan Kohli که Sricharan توصیف به عنوان “Telugu سردار از Vizag.” “ما بخشی از یک تیم صمیمی و عشق به جم و ایجاد مستقل موسیقی, آهنگ,” او می گوید.

آهنگ از سرپا نگه داشتن اتاق

زمانی که Sricharan نقل مکان کرد به حیدرآباد به آهنگسازی برای فیلم آن مورد نیاز بسیاری از مورد استفاده قرار گرفتن به. او به خاطر آهنگسازی برای Kshanam از یک “فروشگاه اتاق یا سرپا نگه داشتن اتاق فقط با یک میز بدون بلندگو” و تنها با تکیه بر آنچه که او شنیده های خود را از طریق هدفون. محدودیت های بودجه کنار, این فیلم متوجه شدم و همراه با آن مدیر Ravikanth بازیگر-نویسنده Adivi Sesh, فیلمبردار Shaneil Deo و ویرایشگر گری BH, Sricharan در حساب.

“هیجان نگه داشته به آینده را به من در تمام آن تغییرات — اکشن و جاسوسی… این ژانر از موسیقی نبود به من. من سعی کردم به صدای هر فیلم متفاوت از قبلی است,” او توضیح می دهد.

برای KAHLاو مخلوط در Carnatic کلاسیک غربی و موسیقی و شنود گذاشته به او عشق ذاتی برای گیتار: “وقتی راوی اول داستان به من گفت من احساس آن جدید و جسورانه و از او پرسید که آیا او در نظر گرفته شده برای آن را نگه دارید که راه. سپس ما شروع به بحث در مورد خلق و خوی و موسیقی می گوید:” Sricharan که می خواهد به نوشتن برای عاشقانه کمدی درام و “من در حال انتظار برای کار بر روی تکمیل جرم’ فیلم است.”

یکی از Sricharan را اموال باارزش است 13-year-old سفارشی گیتار از چنای. او خواستار آن ‘تبر’ با اشاره به متمایز آن شکل و می گوید: “صدا نیز در طرف سنگین تر.” تبر شده است همراه ثابت خود را فقط مانند دوستان خود را از Vizag. با اشاره به شعر در یکی از آهنگ ها در KAHL می پردازد که قصیده به Vizag او با خنده می گوید “که عمدی بود. همه ما عاشق این شهر است.”

Sricharan را خط به بالا از فیلم پروژه شامل Adivi Sesh را عمده (هندی و ایرانی), Allari Naresh starrer Naandhi, Nagarjuna starrer سگ های وحشی و کانادا فیلم با بازی شیوا Rajkumar. او اذعان می کند که کار متوقف شد به طور خلاصه در طول مستند با توجه به اضطراب در مورد این بیماری همه گیر: “وجود یک مستند در ذهن بیش از حد, اما زمانی که فشار می آید به پرتاب شما نیاز به نگه داشتن کار و که نگه می دارد تا من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>