Srinivasan ابداع کرده است خود را به ماندن مربوطه

در لوله شکل نما که کریکت, مشاغل, مختلف رنگ ظاهر می شود و ناپدید می شوند ایجاد الگوهای تابشی است که تنها در آخرین لحظه ای. در این آشفته جهان, K. Srinivasan سزاوار اعتبار برای ماندن مربوطه توسط در حال تحول و بازسازی خود است.

یک کریکت یک مربی و یک داور, Srinivasan و برادر کوچکتر از همه طفیلی K. Barathan دیده است از آن همه است.

پرکار در لیگ محلی

مختصری حرفه ای برای تامیل نادو در یک dayers در 1993-94 عين شماره 3 strokemaker و خاموش-عنکبوتی که تار میتند ادامه داد: به یک نیروی در دسته اول لیگ با 25 صدها نفر از جمله دو برابر جهان Trotters.

و در سال 2000 قهرمان Srinivasan, نمایندگی SICAL, کمین این خیالی نشاط Rovers با هشت ویکت نوبت مسافت به دنبال 179.

پرسید: برای ترویج ستاره جوان از دوم به اول را بدست آورد در 2003-04 — تیم متعلق به Kalpathi Aghoram با آنها بازی کرده CromBest شد و پس از نگاه یکی دیگر از دوستان R. Rangarajan — Srinivasan موفق بود.

هرگز بیکار Srinivasan بود در آن زمان پاک NCA سطح دوم دوره مربیگری. و او مربی تریپورا Ranji جایزه تیم در 2003-04.

به دست آوردن در قد و قامت

عبور umpiring امتحانات او شروع ایستاده در Ranji بازی از سال 2001; بحث در مورد پوشیدن کلاه های مختلف. به تدریج Srinivasan شروع به دست آوردن در قد و قامت به عنوان یک داوری, officiating در Ranji نیمه نهایی, تور, بازی مسابقات بین ‘یک طرف و در IPL در نقش های مختلف.

برای هفت سال گذشته او رئیس TNCA داوری کمیته فرعی. او فصل گذشته دوم شد و در BCCI در رتبه بندی داخلی و داوران.

در حال حاضر 54, Srinivasan بازنشسته خواهد شد در سال آینده مگر اینکه او می ایستد در یک بین المللی بازی. “حتی اگر من officiate در Twenty20 بین المللی, من سن بازنشستگی می شود 58. و اگر من ایستاده در یک آزمون است 60.”

Srinivasan گفت: “چرا که نه باید آزمایش های پزشکی برای داوران هر سال؟”

Tendulkar به تواضع

در میان لحظات به یاد ماندنی به عنوان داوری است که Sachin Tendulkar متوقف شد او را از گره زدن کفش خود را-توری — یک عمل عادی برای داوران — از احترام در عمل بازی بین هند probables در چنای. “او آنقدر تواضع است.”

و Srinivasan معتقد است بازیکنان در نظر گرفته سخت به رسیدگی برای مقابله با “اگر شما با آنها در ارتباط مستقیم و صادقانه به شیوه ای.”

Srinivasan یک بازمانده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید