SRK, Priyanka Chopra, بخشی از بانوی دل شکسته “یک جهان” کنسرت برای جمع آوری کمک برای COVID-19 همه گیر

بالیوود ستاره, شاه, شاهرخ خان و پریانکا چوپرا خواهد بود بخشی از شهروند جهانی و سازمان بهداشت جهانی ستاره نکردم یک جهان: با هم در خانه زندگی می کنند مجازی در مراسم جمع آوری کمک مالی در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. از آن شده است سرپرستی لیدی گاگا بود که به نام “نیروی خلاق” در پشت این رویداد توسط جیمی کیمل در Jimmy Kimmel Live نشان می دهد. کیمل خواهد شد شرکت میزبان آن همراه با جیمی فالون و استفان کلبرت از خانه های مربوطه و خواهد شد از ویژگی های هنرمندان مانند Alanis Morisette Billie Eilish التون جان ادریس و سابرینا آلبا, پل مک کارتنی, Stevie Wonder, در میان بسیاری دیگر.

دو ساعته ویژه پخش خواهد شد در آوریل 18 به طور همزمان در ABC, CBS و NBC شبکه در ایالات متحده آمریکا در 8pm ET و نیز livestream آنلاین.

با توجه به گزارش در رولینگ استونزاین رویداد را به عنوان یک جشن بهداشت و درمان کارگران با چندین پزشکان و پرستاران و خانواده های آسیب دیده از COVID-19 شیوع صحبت کردن در طول خاص است. کمک های مالی مطرح شده بهره مند خواهد شد COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق و همچنین محلی و منطقه ای سازمان های خیریه ارائه مواد غذایی, سرپناه و بهداشت و درمان به کسانی که نیاز دارند.

لیدی گاگا در Jimmy Kimmel Live show گفت که او احساس پر برکت برای خانه با دسترسی به غذای خوب و سالم و محیط زیست پاک. نشان می دهد که خارج از گذراندن زمان در دست fruitfully. او در مورد صحبت کردن به چندین, شرکت, مدیران خیر و شرکت های فن آوری و گفت که 35 میلیون دلار مطرح شده بود در یک هفته برای شهروند جهانی را COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

هر دو Shah Rukh و پریانکا, در ضمن انجام شده است کمی خود را در هند در مبارزه با این بیماری همه گیر. Shah Rukh و Gauri Khan تا به حال ارائه شده خود را در دفتر شخصی به Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) برای کمک به گسترش قرنطینه تسهیلات برای مبتلا.

ستاره نیز متعهد به کمک به مرکز و دولت های ایالتی ماهاراشترا دهلی نو و بنگال غربی از طریق خود گروه شرکت های: Kolkata Knight Riders, Red Chillies Entertainment, میر بنیاد و فلفل قرمز VFX. او اعلام کرده بود طرح در چندین جبهه از ارائه تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی و غذایی به نیازمندان به ملزومات به حمله با اسید بازماندگان.

Kolkata Knight Riders IPL حق رای دادن شرکت متعلق به Gauri Khan, Shah Rukh Khan, Juhi Chawla مهتا و جی مهتا متعهد به کمک به PM-مراقبت صندوق.

Red Chillies Entertainment, متعلق به Gauri Khan, و, Shah Rukh Khan نیز متعهد به کمک به ماهاراشترا سانتی صندوق امداد.

KKR & میر بنیاد مشغول به کار بود با غرب بنگال و ماهاراشترا دولت و کمک 50,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

میر بنیاد همراه با Ek Saath–زمین پایه را ارائه می کنند روزانه مواد غذایی مورد نیاز به بیش از 5500 خانواده برای حداقل یک ماه در بمبئی. یک آشپزخانه نیز می توان تنظیم برای ارسال 2000 تازه پخته شده وعده های غذایی روزمره برای کمک به خانواده ها و بیمارستان ها که نیاز روزانه نیست که برآورده شده است.

این بنیاد در ارتباط با مردم کار منشور را ارائه ملزومات اولیه و اقلام مواد غذایی برای حداقل یک ماه به بیش از 2500 دستمزد روزانه کارگران که شناسایی شده اند در سراسر دهلی نو است.

آن را نیز ارائه دستمزد ماهانه به بیش از 100 حمله با اسید بازماندگان به مراقبت از نیازهای اولیه خود را. بازماندگان شناسایی هستند در سراسر, Uttar Pradesh, دهلی نو, Bihar, West Bengal و Uttarakhand.

در ضمن, Priyanka Chopra به حال توییتی که او و شوهرش نیک جوناس به حال اهدا به چندین سازمان مانند PM-مراقبت صندوق یونیسف تغذیه امریکا و Goonj در میان دیگران: “این سازمان در حال انجام کار های شگفت انگیز با کمک به کسانی که تحت تاثیر #Covid19. آنها تغذیه گرسنه حمایت از پزشکان و اولین پاسخ دهندگان کمک به کم درآمد و بی خانمان جوامع و حمایت از همکاران ما در صنعت سرگرمی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید