SS Rajamouli اذعان می کند او ‘خوابش’ در حالی که تماشای ‘انگل’

Baahubali و RRR مدیر SS Rajamouli که به تازگی اعلام کرد که پروژه بعدی خود را با Mahesh Babu در نظر گرفته شده است یکی از سینمای هند بهترین auteurs. این تلوگو فیلمساز مورد ستایش قرار گرفته است توسط بسیاری به آینده کشور امیدواریم که ساخت آن را به اسکار در بخش فیلم خارجی رده دادن به چشم انداز خود را و دامنه خود را فانتزی حماسه.

با این حال به نظر می رسد مانند Rajamouli نبود آشکارا تحت تاثیر قرار توسط این سال بهترین عکس برنده کره جنوبی تلنگر انگل از مدیر Bong Joon-ho. تاریکی کلاس طنز برنده چهار افتخارات در 92 جوایز اسکار: بهترین فیلم بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین های بین المللی از ویژگی های فیلم است. آن را نیز تبدیل به اولین فیلم خارجی برنده جایزه اسکار برای بهترین تصویر.

اخیرا در یک مصاحبه تلویزیونی که در مورد خواسته انگل, Rajamouli اعتراف کرد که او “خواب کردن” در طول نیمه اول فیلم قبل از تبدیل آن بدون به پایان رساندن آن است.

در ضمن مدیر که در حال حاضر صرف زمان خود را در مستند همراه با بقیه کشور به حالت تعلیق در عکسبرداری از فیلم بعدی خود RRR. فیلم داستانی داستان بر اساس زندگی مبارزان آزادی Alluri Sitarama راجو و Komaram Bheem و این تیم را تایید کرد که انتشار این فیلم تاریخ ژانویه 8, 2021. RRR همچنین ستاره Ajay Devgn, Alia Bhatt, اولیویا موریس Samuthirakani, Alison Doody, Ray Stevenson, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>