مدیر SS Rajamouli اعلام کرده است که تاریخ برای انتشار بعدی خود magnum opus RRR پس از Baahubali سری. بازیگران Ram Charan و Jr NTR در نقش سرب, این فیلم که قرار بود برای ضربه زدن به تئاتر در ژوئیه 26 سال 2020 به تعویق افتاده است به ژانویه 8, 2021.

سازندگان این فیلم در زمان به توییتر برای تایید این خبر. RRR توییتر رسمی رسیدگی شده “عشق و حمایت خود را ساخته اند همه ما کار سخت و گیج کننده ارزشمند! ما در حال کار دور ساعت به شما می دهد یک تجربه سینمایی مانند قبل از هرگز. و بزرگ در سراسر جهان انتشار برنامه ریزی شده ما تا به حال به تعویق انداختن تاریخ انتشار. ما درک می کنیم این است که یک ناامیدی اما وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی به دنبال به جلو به این دلیل که این تنها به ما می دهد زمان بیشتری را به ارمغان می آورد بهترین برای شما. (sic)”

 

آنها همچنین اعلام کرد که این فیلم را به لطف صفحه نمایش در نزدیک به ده زبان.

RRRاست که تولید شده توسط DVV Danayya همچنین دارای امثال Alia Bhatt, Ajay Devgn, اولیویا موریسون, Ray Stevenson, آلیسون Doody و Samuthirakani در هیئت مدیره در یک ستاره نکردم بازیگران.

مجموعه در دهه 1920 قبل از مستقل هند کاملا داستانی است که بر اساس دو افسانه ای آزادی مبارزان Alluri Seetharama راجو (با بازی Ram Charan) و Komaram Bheem (NTR). بازیگران بازی نسخه های جوان از مبارزان. Rajamouli قبلا اظهار داشت که الهام بخش برای RRR آمد از Motorcycle Diaries.

طبق گزارش تیم تیر اندازی در حال حاضر در جنگل های Vikarabad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی