با COVID-19 pandemic, پخش كردن, سراسر کشور, هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) است به طور نامحدود به تعویق افتاده بررسی, جلسه برای بررسی امکان برگزاری 13th edition of the Indian Premier League (IPL).

یک روز پس از تعلیق IPL-2020 تا مارس 15 BCCI دفتر حامل تا به حال یک جلسه با صاحبان حق رای در بمبئی در 14 مارس بود که به دنبال IPL حاکم بر جلسه شورای.

BCCI رئیس Sourav Ganguly, در حالی که نشان می دهد که “محدود IPL” تنها گزینه ذکر شده بود که بعد از جلسه بررسی خواهد بود در مارس 24.

Brijesh پاتل رئیس IPL شورای حکام گفت هندو در روز دوشنبه که “هیچ جلسه برنامه ریزی شده است” برای پنج شنبه پس از وجود دارد “بسیار به بحث در مورد IPL” در حال حاضر است.

حق رای دادن و اجرایی اذعان کرد که “IPL است آخرین چیزی که در ذهن همه” با کروناویروس گرفتن بحران را بدتر کند.

خوب به عنوان رفته ؟

با وجود BCCI امیدوار در برابر امید در مورد برگزاری لیگ در برخی از فرم قبل از پنجره است که می تواند کشیده به 31 ماه مه به پایان می رسد هیئت مدیره و حق رای دادن منابع نشان داد که امکان این مسابقات در نظر گرفتن این سال بود از راه دور.

این تصمیم در تماس خاموش فصل بعید است به کار گرفته می شود هر زمان قبل از هفته دوم آوریل است.

در حال حاضر ایالات متحده که در آن فرانشیز بر اساس هستند — دهلی نو, پنجاب, کلکته, Rajasthan, Maharashtra, Karnataka, Telangana و تامیل نادو — تحت جزئی یا کامل مستند. با تعداد موارد افزایش وضعیت تیره و تار به نظر می رسد.

فقط مانند چین و مقامات شده اند بررسی امکان تبدیل stadia sports به بخش قرنطینه اگر تعداد بیماران در حفظ و افزایش.

گرفتاری از بازیکنان خارج از کشور

حتی اگر این بیماری همه گیر است که پیشتر در آن موجود مرحله-2 سطح آن خواهد بود و بعید است که در خارج از کشور فعالیت بانکهای خارجی را به شرکت در لیگ به خاطر کشور خود نیز در بحران به دلیل COVID-19.

آن خواهد بود بسیار دشوار است برای آنها را به گرفتن ترخیص کالا از گمرک به سفر در دو ماه آینده.

در واقع استرالیا در المپیک فدراسیون رسما اعلام کرد آن را جست و خیز توکیو المپیک مگر اینکه آن را به تعويق افتاده است از ماه ژوئیه هنگامی که آن را برنامه ریزی شده است برای شروع.

این امر می تواند تعجب آور نیست اگر استرالیایی بزرگترین مشروط در لیگ پس از سرخپوستان بخشی از این نسخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی