Star-crossed عشق برای Bhuvan بم در تک آهنگ جدید, ‘موبائل lg Ranjha’

داستان star-crossed عاشقان الهام شاعران سراسر قرن. و به طوری که آنها به Bhuvan بم که آخرین تک نام پس از دیگری نا محدود داستان سرنوشت که از موبائل lg Ranjha. .

این هفتمین آهنگ نوشته شده و تشکیل شده توسط YouTuber از BB کی انگور شهرت. با بیش از 18.4 میلیون مشترک در یوتیوب آهنگ خود را ‘موبائل lg Ranjha آمار شماره یک در روند یک روز پس از انتشار آن و تا کنون انباشته بیش از 10 میلیون بازدید.

“من شروع به نوشتن ‘موبائل lg Ranjha’ حدود یک ماه پیش و این ایده در واقع از احساس بودن قادر به ملاقات و صرف وقت با عزیزان که یا دور از خانه در کسب و کار و یا گیر در جایی می گوید:” Bhuvan.

امتناع از فاش کردن آنها به این آهنگ نوشته شده بود به او می گوید: “یک نویسنده هرگز الهه شعر و موسیقی خود را نشان می دهد اما قطعا همه ما با الهام از تجربیات زندگی.”

آن زمان Bhuvan و تیم او کمتر از 10 روز برای ضبط ویرایش و میکس آهنگ در دهلی نو home studio, کمک مهندس صدا Omkar Tamhan و Shadab Rayeen. نتیجه های رنگارنگ متحرک تصویری مجموعه ای در برابر سیارات و ستاره ها شناور شعر.

اگر چه Bhuvan است که در درجه اول به رسمیت شناخته شده برای خود را کمدی محتوا در یوتیوب او در واقع به عنوان یک موسیقیدان است. “موسیقی همیشه می آیند به طور طبیعی به من پس من یک نوازنده در هسته است. با BB کی Vines, من آغاز شده زیبا به صورت تصادفی و بدون فکر کردن آن را (یوتیوب) بود چیزی که من قصد دارم به دنبال به عنوان یک گزینه شغلی.”

آن را در سال 2015 که طنز را در رسانه های جریان اصلی و آن گاه به گاه کوردلی را به ضرب گلوله به اینترنت شهرت. از آنجا او شروع به در حال توسعه یک فرد-بسیاری از شخصیت های نوع رایج برای بسیاری از کاربران youtube (فکر می کنم لیلی سینگ و او را “پدر و مادر”). یکی از فن های مورد علاقه است ‘عصبانی Masterji” سری که در آن او در حال حاضر وانمود به داشتن زوم جلسات با ‘دانشجو’ آواتار.

هر چند خود را پلت فرم اولیه شده است YouTube, او تا به حال انباشته پس Infinite نیز قبل از ممنوعیت آن. چندی پیش یک tiff بین تاریکی و TikTokers تا به حال سازندگان محتوا بحث بر سر آن است که پلت فرم بهتر از این دو. در حال حاضر به عنوان سیستم عامل های دیگر در پرش به ارائه جایگزین برای Infinite آن نیز در حال تبدیل شدن روشن است که وجود دارد افزایش تقاضا برای کوتاه تر مطالب به عنوان مخالف به شکل طرح.

“فیلم من نیست بسیار طولانی وجود دارد اما خطوط پانچ و ترد جوک و سپس به هر حال. برنامه نویسی آسان نیست به ویژه هنگامی که شما به طور مداوم می رود خود را شکست دادن آخرین ویدئو می گوید:” Bhuvan. “من فیلمنامه بازنویسی و بازنویسی دوباره. اگر من پیدا کردن آن نمی خنده دار مخاطبان من احتمالا نمی خواهد بیش از حد.”

اما هر چه کلاه او پوشیده است: که از یک نویسنده, خواننده, بازیگر و یا کمدین Bhuvan می خواهد میراث او به آن یک سرگرم. “یک بسته کامل از سرگرمی در صفحه” او می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>