‘جنگ ستارگان’ بازیگر اندرو جک می میرد در 76 از coronavirus عوارض

بازیگر اندرو جک بهترین و شناخته شده برای پخش عمده Ematt در جنگ های ستاره سینما درگذشت از coronavirus عوارض در سن 76.

جک گذشت در یک بیمارستان در slovenija در روز سه شنبه با توجه به عامل جیل مک کالو, گزارش آخرین مهلت.

“اندرو زندگی می کردند در یکی از قدیمی ترین کار houseboats در تیمز او به شدت مستقل اما دیوانه وار در عشق با همسر خود نیز یک گویش مربی” مک کالو اضافه شده است.

این بازیگر همسر گابریل راجرز همچنین یک توجه داشته باشید در مورد جک در رسانه های اجتماعی.

“اندرو جک تشخیص داده شد با کروناویروس 2 روز پیش. او در هیچ درد و او تضعیف دور مسالمت آمیز دانستن است که خانواده اش تمام شد “را با “او” راجرز نوشت.

جک ستارهدار به عنوان عمده Ematt در “جنگ ستارگان: اپیزود هشتم – آخرین جدی” و “جنگ ستارگان: Episode VII – The Force Awakens”. او تا به حال یک صدای نقش در “انفرادی: جنگ ستارگان” داستان های “جنگ ستارگان” اسپین آف prequel.

به عنوان یک گویش مربی در هالیوود, جک مشغول به کار در پروژه با مشخصات بالا مانند “مردان در سیاه و سفید: بین المللی” و “ارباب حلقه ها” سه گانه “ثور: راگناروک” و دو فیلم Avengers.

او همچنین با ستاره هالیوود کریستین بیل در صدای خود را برای “بتمن آغاز می شود” (2008) و رفتن به محل کار با رابرت پتینسون در “بتمن”, DC فیلم به کارگردانی مت ریوز.

بازیگر Joonas Suotamo که بازی Chewbacca پرداخت می شود مراسم تجلیل از جک در رسانه های اجتماعی.

“امروز ما آموخته است که یک عضو از ما ‘جنگ ستارگان’ خانواده اندرو جک گذشت با توجه به عوارض ناشی از COVID-19. در علاوه بر این به بازی اصلی Ematt در ‘نیروی بیدار’ کار خود را به عنوان یک گویش مربی در ‘TFA’, ‘سولو’, و ‘جنوب’ فیلم نشان داد که پرشور & مراقبت از هر دو کار خود را و کسانی که در اطراف او. افکار من با خانواده و دوستان خود (sic)” Suotamo در توییتر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید