‘Star Wars Episode 1: مسابقه’ نقد و بررسی: دلتنگ Podracing ماجراجویی

ترین تحریکی بخشی از سال 1999 , Star Wars: Episode 1 – The Phantom Menace بود بدون شک غلاف مسابقه دنباله ای که در آن Anakin Skywalker, بعد, شناخته شده به عنوان Darth Vader, خلبانان, خود, دو, موتور, غلاف در یک توالی است که گدایی می توان به یک بازی ویدیویی. معلوم بود و Star Wars Episode 1: مسابقه ساخته شده آن را به محبوب کنسول های آن زمان بود و یک لحظه ضربه. پس از ناامید کننده عاقبت این مسابقه بود بی سر و صدا تحت الشعاع قرار توسط سایر بازی ها و تکنولوژی بهتر. در نهایت مسابقه می شود و انتشار آن شده است انتظار برای امروز سخت افزار.

Star Wars Episode 1: مسابقه

  • توسعه دهنده: Aspyr
  • ناشر: نینتندو, شرکت والت دیزنی, سگا, Lucasarts, لوکاس فیلم
  • قیمت: ₹1132 ($14.99) بر روی PS4 و نینتندو سوئیچ

در فیلم, Liam Neeson, است, استاد جدی, Qui-Gon Jinn متوجه حضور قوی از نیروی جوان در Anakin Skywalker. او شرط خود دهیم در یک مسابقه است که می تواند برنده Anakin آزادی در یک podrace. آنچه رخ یک بن هور-مانند مسابقه ارابه — به جز به جای اسب خود را از غلاف کشیده است توسط دو شناور موتور متصل شده توسط یک میدان الکتریکی. در حالی که Anakin آیا برنده شدن در این فیلم بازی طول می کشد که مسابقه و ایجاد یک کل قهرمانی در اطراف آن است. در حالی که وجود ندارد یک حالت داستانی بازی شما خود را انتخاب کنید مسابقه از چندین بیگانگان از جمله Anakin اسکای واکر به شما به عنوان نژاد برای تبدیل شدن به بهترین podracer در کهکشان است.

با وجود آن سن گرافیک شده اند که با توجه به وضوح افزایش, مسابقه هنوز آن حس سرعت. آن بود که همیشه یکی از سریع ترین بازی های خارج وجود دارد با این غلاف رسیدن به حداکثر سرعت 600 کیلومتر در ساعت است. همه چیز در مورد بازی لولا در تقسیم دوم dodges به عنوان آهنگ باید تمام شیوه های مرگبار شگفتی در اطراف هر گوشه — از فرو ریختن دره و چند مسطح یخ گستره به اهل توسکانی اظهارات و تهاجمی مخالفان. خیلی دوست دارم در این فیلم اگر از غلاف خود را آسیب دیده می شود و شما نیاز به تعمیر خود را غلاف اواسط مسابقه با مسیریابی قدرت از طریق موتورهای به آنها را به بازگشت به زندگی است. این بازی واقعا به شما احساس است که شما در یک نقطه از واقعیت در میان دریا در حال حرکت از تاری.

Screenshot of STAR WARS™ Episode I Racer

تصویر از STAR WARS™ Episode I مسابقه | عکس های اعتباری: نینتندو

شما به عنوان پیشرفت از طریق صفوف خود را با انتخاب شخصیت شما می توانید برنده خود را برای ارتقاء خود را غلاف که بدون آن شما خواهد شد غذا خوردن مخالفان خود را گرد و غبار دیجیتال. 21-به علاوه همه مخالفان خود را امضا ظالمانه غلاف طرح مانند Anakin براق و موتورهای Sebulba عظیم قرمز موتورهای که برج بیش از همه چیز. هر غلاف است به زیبایی متحرک با باله واکنش در زمان واقعی به خود آژيتاسيون. هر غلاف دسته و احساس های مختلف و اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید یا سرعت جابجایی و یا پیگیری ،

اضافه نوستالژی

جان ویلیامز نمره از فیلم باعث می شود برای کامل موسیقی متن فیلم به مسابقه. صدا طراحی باور نکردنی از بالا سخت تن به تن whines از موتورهای که از زیر و بم صدا را تشدید می ترکد. گرافیک یک فرصت از دست رفته برای تعمیرات اساسی کامل را ساخته شده تفاوت. در یک HDTV, بازی خشن به نظر می رسد هر چند به نظر می رسد بزرگ در دست برگزار حالت بر روی یک صفحه نمایش کوچکتر است. در واقع شما می توانید از مزیت اضافه شده از کنترل حرکت بیش از حد.

Screenshot of STAR WARS™ Episode I Racer

تصویر از STAR WARS™ Episode I مسابقه | عکس های اعتباری: نینتندو

اگر شما از دست رفته در گذشته Star Wars Episode 1: مسابقه و یا اگر شما در حال دلتنگ برای برخی از غلاف-مسابقه سرگرم کننده این بازی مناسب برای شیرجه رفتن با دوستانه خود کنترل احشایی حس سرعت و سفر به آن سرگرم کننده Star Wars جهان پر از بد بو بیگانگان و خندیدن شایسته droids. این بازی بهترین تجربه on-the-go, بنابراین اگر شما یک سوئیچ این می تواند پر کردن که مسابقه را از درجه اعتبار ساقط است که از دست رفته در نینتندو سرحال دست برگزار شد.

نویسنده tech و علاقه مندان به بازی که امید به یک روز خود را به پایان برساند sci-fi رمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>