شروع یو پی اس از لایه 2 و لایه 3 شهرها در تامیل نادو به دریافت کمک های مالی تحت ابتکار جدید

بیش از 100 سرمایه گذاران فرشته از هند و ایالات متحده در آینده با هم به بررسی ایده از 100 کارآفرینان از سراسر شهرهای کوچک در تامیل نادو. از طریق این ابتکار منحصر به فرد, ‘راه اندازی تامیل نادو 2020’ ده از 100 شروع یو پی اس ارائه خواهد شد بودجه در نقطه. بودجه محدوده هر نقطه بین ₹10 لاخ به ₹12 لاخ هر start-up بسته به نیاز خود را. باقی مانده 90 شروع یو پی اس داده خواهد شد مشاوره و جوجه کشی دسترسی توسط کارشناسان صنعت.

“این یک پلت فرم طراحی شده و سرپرستی برای شروع یو پی اس بر اساس ردیف 2 و ردیف 3 شهرها و کسانی که از روستاها به جیب. در دراز مدت این ایده است که به بوسیله اسباب گردنده از 1,000 کارآفرینان بیش از ده سال آینده” گفت: R. Sivarajah مدیر Winways Systems Private Limited و مدیر Nativelead.

مادورای مبتنی بر Nativelead در ارتباط با توسعه کارآفرینی و نوآورانه موسسه (EDII) در حال گیلاس چیدن شروع یو پی اس که آن را به بالای 100. EDII تشکیل شد توسط دولت تامیل نادو به عنوان یک نه برای سود جامعه است و اداره وزارت میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME).

به شناسایی 100 start-ups یک برنامه به نام Thedal (جستجو) در حال حاضر آغاز سراسر, Tamil Nadu. “ما در حال رفتن به هر شهر و چیدن شروع یو پی اس که وارد فینال. کوتاه ذکر شده شروع یو پی اس خواهد شد و همچنین حضور در بوت کمپ برای درک تفاوت های ظریف از کسب و کار” آقای Sivarajah اضافه شده است. به گفته وی هدف از این رویداد است که فقط بودجه نیست اما ایجاد یک اکوسیستم برای شروع یو پی اس در دولت است.

تکنولوژی کارآفرین Suresh Sambandam مدیر عامل شرکت Kissflow و بنیانگذار Orangescape گفت که در تامیل نادو انجام داده است به خوبی در اجرای استاد سکته مغزی در سراسر آموزش و پرورش ابتدایی و آموزش عالی که منجر به largw مقدار حرفه ای استعداد اما دولت تا به حال هر چیزی را انجام نداده به افزایش اشتغال. “اگر ما نیاز به ایجاد مشاغل بیشتر آن را تنها می توان با ایجاد بیشتر کارآفرینان. این ابتکار راه اندازی تامیل نادو 2020 یک گام به سمت آن جهت” او اضافه شده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>