دولت می آید دوم در NHP رتبه بندی

دولت ایستاده دوم در آخرین رتبه بندی ملی هیدرولوژی پروژه (NHP). رتبه بندی برای مارس سال 2020 منتشر شد توسط دولت مرکزی در روز جمعه.

تنها Damodar ولی شرکت (DVC) است قرار داده شده در بالا کرالا در سطح آب’ رده. کرالا بود هفتم زمانی که ایالات متحده/سازمان های اجرای NHP شد آخرین رتبه بندی در ماه مارس این سال است.

این DVC pipped کرالا در این رتبه بندی تنها 0.67 امتیاز منابع آب وزیر K. Krishnankutty شدهاند. این گروه نسبت داده کرالا دستاورد به کار مداوم قرار داده و در هیدرولوژی بال آبیاری طراحی و تحقیقات هیئت مدیره (IDRB).

چهل و چهار سطحی و زيرزمينی سازمان در کشورهای اتحادیه سرزمین و حوضه رودخانه, سازمان رتبه بندی شدند که بر اساس ارزیابی سالانه بارندگی و جریان آب در رودخانهها در زمان واقعی جمع آوری داده ها, انجام برنامه های آموزشی و داده های digitisation.

در ضمن در زمین آب دسته کرالا ادامه داد: عملکرد ضعیف آن هر چند آن را بهبود موقعیت خود در مقایسه با سال های گذشته است. در آخرین رتبه بندی کرالا ایستاده بود 16 در زمین آب دسته که در نظر گرفته شده است ‘،’

“پس از سال 2018 سیل و آب بخش منابع شده است اتخاذ یک رویکرد یکپارچه مناطق مانند هیدرولوژی و مدیریت مخزن. علاوه بر این در سال 2019 در این بخش نیز شروع به کار در زمان واقعی اکتساب داده ها مربوط به مدیریت منابع آب گفت:” K. A. Joshy سابق مهندس ارشد (IDRB).

این NHP 100% مرکزی بخش طرح با مجموع تخصیص ₹44 کرور برای کرالا. آن را با هدف بهبود میزان و کیفیت دسترسی به اطلاعات منابع آب; تقویت ظرفیت مدیریت منابع آب موسسات و ایجاد موثر و صدا هیدرولوژیک پایگاه داده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>