دولت دولت. کارکنان تقاضا ترک تا مارس 31, govt. مسائل مربوط به مشاوره

دولت کارکنان دولت’ انجمن درخواست کرده است که دولت از اعطای مرخصی تا 31 مارس به تمام کارمندان دولت.

در تفاهم نامه فرستاده شده به دبیر کل در روز دوشنبه رئيس جمهور انجمن C. S. Shadakshari گفت: دانش آموزان و کارکنان خوابگاهها و مدارس مسکونی اجرا شده توسط رفاه اجتماعی و اقلیت وزارت رفاه از جمله معلمان باید داده شود ترک کنند.

“در این سناریو از مجموع shutdown حتی اگر ما در حال آماده به کار و کار ممکن است دشوار است با توجه به توقف حمل و نقل عمومی تسهیلات. همچنین خانواده های ما نگران هستند برای ما,” او گفت: در تفاهم نامه.

“اگر لازم باشد ما آماده به کار از خانه و یا محل کار برای ساعت اضافی هنگامی که وضعیت آرام” او گفت:.

در همین حال دولت صادر کرده است که مشاوره های مختلف به ادارات دولتی برای اطمینان از COVID-19 احتیاطی هستند و پایبند به شدت.

اگر هر کارمند دارای تب و تنگی نفس و علائم مربوط به او/او باید بلافاصله با حضور به و باید جدا شود. این کارکنان باید مجاز به ترک مشورتی گفت.

کارگردانی مقامات برای جلوگیری از جلسات و برگزاری کنفرانس های ویدئویی به عنوان آنجا که ممکن است این مشاوره نیز مقامات باید به جلوگیری از سفر غیر ضروری.

تمام سرگرمی مراکز و سالن های ورزشی در ساختمان های دولتی باید تعطیل و دفاتر که در آن جنبش عمومی بالا باید تمیز و sanitised در فواصل منظم. تمام توالت در ادارات دولتی باید با آب و صابون.

اگر هر کارمند و یا بستگان و اعضای خانواده تحت قرنطینه آنها باید مسلم را ترک کنند. کارکنان که سالخورده و کسانی که با مسائل مربوط به سلامت دیگر باید مراقبت بیشتری و باید منتقل شده از بخش های که در مقابله با مشورتی اضافه شده است.

ترک گزینه

در همین حال دولت صادر کرده است منظور دیگری اجازه آن دسته از کارمندان که در سن بالای 50 که مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت و تنفسی و کلیوی و سایر بیماری های ترمینال و آرزو به زیر انزوا به مرخصی تا آوریل 4 بدون تجهیز هر گواهی پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر