دولت با آن مواجه است یک قبر بحران مالی و بودجه پیشنهادی را برای پروژه های عظیم در طول بحران مالی وزیر T. M. Thomas اسحاق گفته است.

پرداختن به یک سمینار در “ایالت کرالا اقتصاد” سازماندهی شده توسط راجیو گاندی موسسه توسعه مطالعات در اینجا در روز سه شنبه دکتر اسحاق گفت: بخش صنعت تا به حال نوشته شده رشد اما بخش کشاورزی بحران شیب در توانیر درآمد و برش شدید در مرکز انتقال موجب تشدید بحران.

اما اقتصاد دولت در حال ثبت یک رشد بود که بسیار بالاتر از میانگین ملی از سال 1987. بالاتر نرخ رشد در سه سال گذشته تا به حال احیا صنایع بخش. این بسیار مثبت نشان می دهد.

این سیل که کتک دولت در دو سال پی در پی و تهدید که توانیر سپرده خشک ممکن است هر زمان مسائل از نگرانی. Coronavirus شیوع را جدی ملی و بین المللی انشعابات. این نام برای قوی مداخله دولت. مرکزی رویکرد در این مقطع بود و نه مطلوب به دولت, او گفت:.

وزیر رد اتهامات از بودجه غفلت پایتخت و گفت که پاسخ خود را به بودجه بحث خواهد آدرس انتقاد در برابر پیشنهادات.

V. D. Satheesan که خطاب این سمینار گفت: بودجه فاقد طرح را به آدرس رکود اقتصادی. ارقام نورد در بودجه فاقد اعتبار است. بسته های ذکر شده در بودجه انتخابات بسته است. در حالی که دولت انتظار می رود درآمد ₹1,15,000 کرور روپیه در سال گذشته وجود دارد کمبود ₹16,000 کرور. درآمد حاصل از کالا و خدمات مالیات و به اشتراک گذاری مرکزی را افزایش نمی دهد. از این رو وجود دارد هیچ جایی برای خوش بینی در بالا بردن درآمد, او گفت:.

پیشنهادات برای تحمیل مالیات اضافی بر روی خودرو و املاک و مستغلات بخش بودند که در مواجهه با گلایه از رکود خواهد دوباره بدتر شدن بحران, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی