دولت متعهد معکوس قرنطینه برای محافظت از سالمندان

با COVID-19 انتقال بيماري از رسیدن به یک مرحله بحرانی در کشور و گسترش بیماری در جامعه سریع و از طریق سوپر پخش رویدادهای بسیار مهم است که معکوس قرنطینه است تقویت شده برای محافظت از سالمندان وزیر Pinarayi Vijayan گفته است.

سالمندان باید در امان نگه داشته شود در خانه ها و مردم باید جلوگیری از بازدید از آنها تا دولت به دست آورد کنترل این بیماری همه گیر وضعیت او گفت:. با 85% یا بیشتر از این بیمار شده بدون علامت یکی هرگز نمی خواهد می دانم که اگر سالم بودند حمل عفونت صفحه اصلی.

آقای Vijayan گفت: شرایط زندگی در این منطقه ساحلی که در آن چند نفر با هم زندگی می کردند در یک خانه تنها بود نه امن برای سالمندان در میان آنها است. طبعا آن را دشوار است به پیاده سازی معکوس قرنطینه اینجا و برای نگه داشتن سالمندان جداگانه و امن از دیگران در همان خانه.

این وضعیت مربوط به COVID-19 در کل منطقه ساحلی به اندازه کافی بد بود که جامعه را باید متقاعد به پیدا کردن برخی از گزینه های جایگزین مانند پیدا کردن یک خانه جداگانه برای افراد مسن که به شدت در معرض خطر این بیماری است.

در حالی که دولت تا به حال با موفقیت شامل انتقال بيماري در مرحله دوم این بیماری همه گیر در مرحله سوم سستی در حفظ ایمنی و اقدامات احتیاطی تا به حال منجر به افزایش انتقال محلی این بیماری همه گیر شد و در دوره در سراسر کشور در حال حاضر است.

در سه روز آخر به تنهایی تریواندروم گزارش شده بود 213 موارد مثبت 190 نفر که یک نتیجه از انتقال محلی. دولت را تقویت نگهبان نظارت و آزمایش با استفاده از آنتی ژن ویروسی تشخیص کیت در جامعه برای انتخاب کنید تا موارد است. جغرافیایی و نقشه برداری از موارد و گسترده تماس با ردیابی تمرینات بودند.

در Poonthura شد یک سوپر پخش رویداد رخ داده بود جدا خوشه مدیریت استراتژی در حال اجرا شامل انتقال بيماري.

آقای Vijayan گفت که با تعداد زیادی از مردم از همسایه تامیل نادو که به کرالا برای پزشکی مورد نیاز دولت تا به حال تصمیم به باز کردن جداگانه OP شمارنده در بیمارستان ها برای بیماران از سراسر مرز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>