استفان فرای نوشته های خود را در مورد مجموعه ای از روابط اجتماعی در حالی که فاصله با استفاده از هشتگ “FryTie’

“هر شی که خود را شناسایی به عنوان “دیوانه” (به خصوص در یک حواس پرت فونت) باید بدون تشریفات سوخته است.” بهتر است که برای کباب استفان فرای از استفان فرای خود را ؟

انگلیسی بازیگر کمدین و نویسنده بسیار شبیه به همه ما بوده و بحث در مورد آنچه به انجام در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله. و پس از یک جای هیجان انگیز صبح مرتب سازی روابط خود را هفته گذشته سرخ آغاز کرده است و روزانه یک سری از #FryTie نوشته های خود را در Instagram (@stephenfryactually). هر روز او میدارد تصادفی کراوات از “مسخره بزرگ” مجموعه او مونتاژ شده است تا کنون.

 

و همراه با کراوات عکس, یک همراه قطعه ای از چیزهای بی اهمیت در طراح صحنه مد در 80s و یا خوشمزه, حکایات از زندگی خود را — همه تحویل داده شده با علامت تجاری خود را خشک و شوخ طبعی است.

تا کنون روابط نوسان بین درجه یک بودن و تازگی و ساده عجیب و غریب است. های یکی از تامی Nutter را طرح — زیبایی در آبی با splotches از آنچه که مثل شش ضلعی بنزن حلقه — او توضیح می یاد خیاط میراث.

“به عنوان یک ویژگی از 60s به عنوان دیوید بیلی لاغر و کوتاه. پسر یک کافه مالک او به “اختراع دوباره Savile Row کت و شلوار”… در میان دستاوردهای بزرگ Nutter برش پانسمان شد از سه نفر از چهار بیتلز در صومعه جاده را پوشش میدهد. جورج تصمیم گرفتند و plumped برای جین. یکی از آخرین تولیدات بود که جک نیکلسون را با توجه به نقش خود به عنوان بذله گو در سال 1989 تیم برتون بتمن. مشتریان شامل Mick Jagger, التون جان, حتی استفان فرای ظاهرا (ساخته شده برای یک فیلم, نقش, چند, طبعا, Nutter سعی در مخفی نگاه داشتن این بالا: لباس های آویزان سرخ مانند اخراج در یک پرچین),” او می نویسد.

آن را تعجب آور نیست که استفان فرای مجموعه ای از روابط است که به عنوان رنگارنگ به عنوان مردی که خودش را. او روابط بودند با افتخار نمایش در طول این دوره از تلویزیون نشان می دهد بازی چیکه او در میزبانی از سال 2013 تا 2015. و حتی آن را به طور خلاصه الهام وفادار اگر در زیر رادار Facebook جامعه به نام استفان فرای خارق العاده روابط.

سرگرم کننده ترین از روابط تا کنون بوده است جسور و بی باک آنهایی که از جمله yuppie نمونه ساخته شده توسط طراح آمریکایی Nicole Miller (لوازم آرایش به نظر می رسد این موضوع در اینجا). “مهار طعم جای خود را دارد اما گاهی اوقات یک خط تیره از قدرت و حماقت می تواند تشویق یک تا نه ؟” می پرسد سرخ.

کاملا انتظار می رود از مردی نوشت که قصیده به “اردوگاه” مد در کتاب خاطرات خود ، موآب است Washpot. تنها شگفتی هر چند, چگونه خود را بر روی صفحه نمایش را تغییر دهید Jeeves’ لب بالا واکنش نشان می دهند به این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید