استروئید دگزامتازون تایید شده برای استفاده در COVID-19 درمان در انگلستان

دولت انگلیس روز چهارشنبه با مجوز دولت بودجه خدمات بهداشت ملی (NHS) استفاده از استروئید برای اولین بار در جهان coronavirus درمان اثبات شده برای کاهش خطر مرگ در میان به شدت بیمار بیماران.

وزارت بهداشت و درمان گفت: ارزان و به طور گسترده ای در دسترس ضد التهاب استروئیدی شده است بلافاصله تایید شده برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بیماران نیاز به اکسیژن از جمله کسانی که در هواکش پس از یک دانشگاه آکسفورد دادگاه تایید نتایج مثبت در روز سه شنبه.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون مورد ستایش قرار داد دولت-بودجه دادگاه به عنوان بزرگترین دستیابی به موفقیت است که تا حد زیادی کاهش می یابد و بیماران احتمال مرگ ناشی از COVID-19.

“من افتخار می کنم از این دانشمندان بریتانیایی با حمایت دولت بریتانیا بودجه که منجر اول قوی کارآزمایی بالینی در هر نقطه در جهان برای پیدا کردن یک coronavirus درمان ثابت شده است به کاهش خطر مرگ,” او گفت:.

همچنین بخوانید: پزشکان هندی بیان محتاط تایید برای دگزامتازون برای COVID-19

به گفته دانشمندان این دارو ثابت شده است به کاهش خطر مرگ به طور قابل توجهی در COVID-19 بيمار در تهویه به میزان 35 درصد و بیماران اکسیژن 20 درصد.

“درمان استاندارد برای COVID-19 شامل دگزامتازون کمک به نجات جان هزاران نفر در حالی که ما در مقابله با این ویروس وحشتناک” گفت: انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock.

این دستیابی به موفقیت حیرت انگیز است عهد به کار باور نکردنی در حال انجام توسط دانشمندان ما پشت صحنه, او گفت:.

این دارو نیز اضافه شده است به دولت انگلیس را به موازات صادرات لیست که ممنوعیت شرکت از خرید دارو به معنای انگلستان بیماران و فروش آنها را در قیمت بالاتر در یک کشور دیگر.

این حفاظت را برای عرضه در انگلستان بیماران با اجرای اقدام نظارتی بر کسانی که دست انداختن محدودیت ها و وزارت بهداشت گفت.

دادگاه تشکیل بخشی از 2.1 میلیون پوند تصادفی بررسی COVid-19 درمانی (RECOVERY) محاکمه حمایت دولت انگلیس برای کشف داروهای نوآورانه در مبارزه با رمان coronavirus.

با بیش از 177,000 بیماران ثبت نام آن به عنوان بزرگترین تصادفی کارآزمایی بالینی در هر نقطه در جهان ادامه خواهد داد و به محاکمه داروهای دیگر مانند آزیترومایسین و لوپیناویر-ریتوناویر.

“بازیابی محاکمه یک مثال برجسته از انگلستان پیشرو در جهان با چشمگیر مطالعه قادر به ارائه قوی پاسخ به پرسش مهم. اگر چه این داده نشده است کارشناسی” گفت: UK معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam.

این یافته های مثبت در دگزامتازون به دنبال ناامید کننده یافته در هیدروکسی کلروکین. با هم این دو نتیجه نشان دادن قدرت به درستی انجام آزمایشات بالینی و خطر ذاتی فرض همه چیز کار قوی بدون دیتا, او گفت:.

این متخصص پزشکی گفت: دگزامتازون یافته ها بسیار دلگرم کننده است چون سیگنال در کاهش مرگ و مير امر در بسیاری از بیماران بستری در بیمارستان و دارو نسبتا کم قیمت و در دسترس در سراسر جهان.

دولت بریتانیا معتقد است که این دادگاه را تحت تاثیر واکنش جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حیاتی اطلاعات جمع آوری شده توسط بریتانیا محققان نیز استفاده خواهد شد که توسط کشورهای دیگر به منظور کاهش میزان مرگ و میر در سراسر جهان وزارت بهداشت گفت.

بهبود دادگاه گزارش نتايج 2,104 بیماران تصادفی به دگزامتازون در مقایسه با 4,321 بیماران تصادفی اختصاص داده شده به طور معمول استاندارد مراقبت به تنهایی.

در دادگاه گزارش شده در دوز 6mg دگزامتازون یک بار در روز تا 10 روز یا تخلیه اگر هر چه زودتر. هیچ سود دیده می شود برای بیماران بستری و نه اکسیژن.

این دارو با توجه به دانشمندان و ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است.

WADA

این دارو ممنوع است در رقابت با سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) اما استفاده از آن مجاز است خارج از مسابقه اگر ورزشکاران لازم درمانی استفاده از معافیت (سه شنبه).

آسیایی برنز برنده هند, پرتاب نیزه, پرتاب کننده Davinder سینگ کانگ در حال حاضر تحت تعلیق موقت پس از بازگشت مثبت اين ماده در یک مسابقه تست انجام شده در سال گذشته است.

در سال 2017, رئال مادرید ستاره سرجیو راموس به حال آزمایش مثبت این دارو در لیگ قهرمانان بود اما اجازه بدهید بعد از ارائه یک عذرخواهی به دکتر تیم را شکست به افشای دارو او گرفته بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید