استیون اسپیلبرگ فیلمساز می گوید که او می خواست به یک فیلم را در نبرد در برابر بیگانه ستیزی و تبعیض نژادی.

که دلیل او تصمیم گرفت به reimagine موسیقی داستان وست ساید برای صفحه نمایش بزرگ است.

داستان وست ساید بود و در واقع اولین قطعه موسیقی محبوب خانواده ما تا کنون اجازه ورود به صفحه اصلی. من absconded با آن —این بازیگران آلبوم از سال 1957 برادوی موسیقی —و فقط کاهش یافت و به طور کامل در عشق با آن به عنوان یک بچه. داستان وست ساید شده است که یکی از فراموش نشدنی وسوسه که من در نهایت داده, در,” اسپیلبرگ گفته Vanity Fair.

کلاسیک نیویورک داستان داستان دو عاشق: ماریا پورتوریکو که برادر برنارد رهبر “کوسه” باند خیابان و تونی یک رهبر سابق “جت” که مبارزه کوسه.

ماریا خواهد بود با بازی راشل Zegler در حالی که کودک راننده بازیگر Ansel Elgort ستاره خواهد شد که تونی. اول به نظر می رسد از قرن 20th Studios توزیع فیلم منتشر شد به تازگی.

این فیلم قرار است برای انتشار در ماه دسامبر هر دو رمان و یک جرم و جنایت داستان. این یک داستان از باندهای خیابانی ، نژادپرستی و خشونت در سایه افزایش آسمان خراش ها.

“این داستان نه تنها یک محصول از زمان خود را اما که زمان بازگشت و این بازگشت با یک نوع اجتماعی خشم” اسپیلبرگ گفت: “من واقعا می خواستم بگویم که پورتوریکو Nuyorican تجربه اساسا مهاجرت به این کشور و مبارزه برای زندگی و به کودکان و به نبرد در برابر موانع از بیگانه ستیزی و تبعیض نژادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی