برچسب جا به جا شود در خانه های خارجه و عودت کنندگان در رمنتهپورم

با COVID-19 همه گیر قابل توجه کشور در سراسر جهان جمع در مناطق جنوبی قرار داده اند و در یک ساز و نظارت به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در کسانی که پس از بازگشت از خارج از کشور در گذشته 15 تا 30 روز است.

Theni جمع M. Pallavi بلدو در روز دوشنبه به دادگاه تجدید نظر به 73 نفر که در حال بازگشت از خارج از کشور به قرنطینه خود را در خانه برای دو تا چهار هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی. لیست گرفته شده است با گرفتن اطلاعات از فرودگاه ها و بنادر از ورود در هند. این افراد باید به باقی می ماند در داخل خانه های خود را برای آینده 14 تا 28 روز. آن الزامی است و آنها باید دیده نمی شود و یا گام در اماکن عمومی به عنوان آن را در برابر قوانین.

خانم بلدو بررسی وضعیت با مقامات بهداشت و درمان در بیمارستان دولتی.

رمنتهپورم

در رمنتهپورم جمع آوری K Veera Raghava رائو به خبرنگاران گفت که 315 چنین افرادی شده بود خانه قرنطینه در منطقه است. وضعیت سلامت خود را تحت نظارت بود توسط تیم وزارت بهداشت کارکنان در سراسر منطقه است. برای شناسایی آسان پوستر خواهد بود جا به جا در مقابل خانه خود را با جزئیات از تعداد کارکنان دوره قرنطینه ،

بيمارستان های دولتی و اولیه مراکز درمانی خواهد تابع round-the-clock و افراد با علائم تب و سرفه و سرما ممکن است روش آنها را برای تشخیص زود هنگام. دولت تا به حال ارائه شده مقدار کافی از ماسک است.

جداسازی بخش در رمنتهپورم GH با 100 تخت خواهد بود سرنشین دار توسط یک تیم از پزشکان آموزش دیده و para-پزشکی کارکنان.

در دسترس بودن کالاهای ضروری با در نظر گرفتن مقررات منع رفت و آمد به اجرا درآمدن از 6 بعد از ظهر سه شنبه در جمع گفت: مردم نیاز به توسل به وحشت خرید همه کالاهای اساسی مانند شیر و سبزیجات و داروهای در دسترس خواهد بود. تنها غیر ضروری امکانات مانند خانه سینما و هتل و رستوران ها و سوپر مارکت ها خواهد بود بسته.

دو مراجعه کننده به GRH

دو نفر از افراد بین 21 و 24 سال از سیوگنگا منطقه با علائم تب و سرفه گذشته دو روز اشاره شده به دولت Rajaji بیمارستان در مادورای.

سیوگنگا GH مقامات گفتند دو مشغول به کار در یک شرکت خصوصی در ارد و آمده بود خانه در روز شنبه. پس از تشخیص اولیه آنها فرستاده شده توسط ‘108’ آمبولانس به مادورای بیمارستان.

دیندیگول

شرکت کمیسر Sendil Murugan گفت که به عنوان یک اقدام احتیاطی همه بزرگ نساجی و الکترونیک رسانه ها و فروشگاه های زنجیره ای در دیندیگول خواسته شده بود به پایین کرکره. محافظت از کارگران شده است ضد عفونی اتوبوس می ایستد و بازارها و توالت های عمومی علاوه بر از بین بردن زباله ها از مناطق مسکونی.

مادورای

عمومی وزارت بهداشت تشکیل تیم های جداگانه در منطقه برای پیگیری و نظارت بر افرادی که وارد کرده اند از COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار و در حال حاضر در قرنطینه خانه برای 28 روز است.

معاون بهداشت P. پریا راج گفت که در روز دوشنبه مقامات چسبانده برچسب در مقابل از خانه های که در آن مردم شده اند خانه قرنطینه. “هر خانه قرنطینه فرد را تحت نظارت یک تیم از مقامات از درآمد بهداشت و اداره پلیس در هر روز است. آنها را به طور منظم نظارت بر 28 روز و اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند در داخل خانه,” او گفت:.

تا دوشنبه 439 مردم شده بود خانه قرنطینه در مادورای. آنها عبارتند از افرادی که در بازگشت از COVID-19 تحت تاثیر کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و ایتالیا, ایران, امارات, عمان, کویت, اسپانیا, فرانسه و آلمان است. آنها به نمایش در آمد و یافت می شود بدون علامت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر